FIV in Ungaria 103

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

samiraaaaaaaaaaaa,iuhu!!!!!!!!!doamne, bine ca te vad. te imbratisez si te pup si mi-e dor de tine.

sonya, dar ce crezi? ca scapi nevizitata? pai sa lipseasca martie din post? pai ce, io sa nu vin sa te vaz? adicatalea crezi ca te lasam la greu? facem echipa, io contribui triplu.

bafta, o sa fie bine, le asaza DD pe toate.

Adi +8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Sonya, bafta si sanatate multa! Mergi cu incredere in Dumnezeu!

Samira

Adipapazi, felicitari pt puiuti! Sa fiti sanatosi toti trei (si restul familiei) si sa-i aduci pe lume cu bine!

Miro_bv, sa dea Domnul ca FIV'ul din vara sa fie cel norocos!

Multumim pentru aprecieri

Laura de Nicholas James 9 Noiembrie 2009
Poze
www.youtube.com/watch?v=2rJh5IWto3M" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

Laura
multumim de sustinere !!!
Imi pare tare bine ca vii sa ne vezi si sa ne ajuti cu o vorba buna.
Fetele
care au mers la inceput doar cu stimulare si au adaugat cetrotide cand foliculii au ajuns la o anumita dimensiune cam cate zile ati facut cetrotide?
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ngh21 spune:

paunas, eu mi-am luat bilet de tren Bucuresti - Budaptesta ieri. Dus- intors, 2 persoane, la vagon de dormit 2 persoane in cabina m-a costa 1250ron.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

buna fetelor!

tamy ma bucur tare mult pentru tine si te felicit dn suflet! Din pacate fericirea nu e completa pentru ca nu a reusit si pamy... offff...

pamy

va dati seama ca si eu ma prezint joi seara la euroclinic, nu?

sonya o sa iti facem o super galerie... si nu ai de ce sa iti fie frica!

adi iar n-am apucat sa te sun! stii ca te love you, nu?

samira poop you!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

Fetelor va multumesc la toate din suflet .Incerc sa-mi vad de viata mea,ii multumesc lui D-zeu ptr.ca mi-a dat un sot minunat care ma sustine,nu are rost sa vb acum despre ce voi face mai departe ptr ca inca incerc sa-mi revin.
va pup cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabel79 spune:

fetelor am nevoie de ajutor...am inceput de 4 zile sa fac dipheriline si mi a venit menstruatia cu dureri de mijloc si cheaguri, e normal?o sa mi sun dr dar doream sa stiu dc a mai patit cineva...am luat si 14 zile anticonceptionale, si le am terminat oare din cauza asta?

va multumesc.....


31 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot nicio sarcina in 7 ani, in curand FIV 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabel79 spune:

fetelor am nevoie de ajutor...am inceput de 4 zile sa fac dipheriline si mi a venit menstruatia cu dureri de mijloc si cheaguri, e normal?o sa mi sun dr dar doream sa stiu dc a mai patit cineva...am luat si 14 zile anticonceptionale, si le am terminat oare din cauza asta?

va multumesc.....


31 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot nicio sarcina in 7 ani, in curand FIV 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sonya_mea spune:

Fetelor va astept cu mare drag pe la mine, de abia astept sa va revad sa fim la fel de galagioase ca la Kali .

Adi pai cum sa lipsesti tocmai tu, nici nu se punea problema sa nu vii pe la mine vezi ca vreau sa beau ceva dupa tine poate se prinde si la mine in iulie

Samira te pup si eu

Mami vreau , incepem petrecerea cu o seara inainte?

Laura, sa ti traiasca minunea si sa fiti sanatosi, multumesc de sustinere

Multumesc ca sunteti langa mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sonya_mea spune:

Sperantooo... pe unde umblii de nu mai dai nici un semn, nu vii la reuniunea de grup?

Mergi la inceput