FIV in Ungaria 103

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

pamy, imi pare rau! mult noroc data viitoare!

adi, felicitari pt cei doi puiuti! multa sanatate in continuare!

multumim pt urari, laura!

luck, nu stiu sa-mi activez PM, caut sa vad daca aflu cum; si eu ajung tot pe 9 mai, dar probabil pe la 9-10 seara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zapp spune:

Pamy, imi pare rau de nereusita...o sa fie bine pana la urma, nu te descuraja.
Laura, multumim frumos! Va pup pe tine si pe Nicholas! Mai, da ce mari v-ati facut si ce ochi frumosi aveti!

zapp 28+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

luck, cred ca am reusit sa-mi activez PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

Fetelor ,
ma poate ajuta cineva cu 6 merional?
Am nevoie de ele pana vineri pentru o perioada de 10-12 zile pana ma intorc din Ungaria si pot sa le inapoiez?
roxi
ti-am trimis aseara un PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Citat:
citat din mesajul lui luck

Fetelor ,
ma poate ajuta cineva cu 6 merional?
Am nevoie de ele pana vineri pentru o perioada de 10-12 zile pana ma intorc din Ungaria si pot sa le inapoiez?
roxi
ti-am trimis aseara un PM.

MTHFR - C677T genotip heterozigot , A1298C - genotip heterozigot,ATPO pozitivi


Am aruncat un ochi sa vad ce mai e pe-aici si...
bafta multa! iti tin pumnii strans sa fie asa cum meriti de data asta!!


Bafta tuturor!

Zapp, felicitari pt pereche! ce putin mai ai! sa fiti sanatosi si sa ai o nastere usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns timea30 spune:

Tamyy felicitari- tare ma bucur pentru tine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_anam spune:

Pamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

luck, violeta, adriana, adipapazi, zapp, mirela, roxi, corina, rica, mairis, catalina, timea, paunas, gabriela, lauragarner, va multumesc mult!
sa ne ajute DD tuturor sa avem copii sanatosi!
De aseara vad ca s-au oprit petele, ceea ce m-a mai linistit. In rest, prea multe simptome nu am. Doar o jena in dreptul uterului si sanii f putin durerosi!
Roxi, mi-am adus aminte ca ziceai ca bei ceai de napraznic. Stiu ca Mikispunea ca napraznicul creste NK, deci poate ar fi mai bn sa nu mai bei!
Adipapazi, felicitari pt puiuti!
Zapp, nu mai ai mult! Cum esti?

incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Pamy, imi imaginez cat de greu este, dar nu dispera, ca sigur vei reusi! Mai fa ceva investigatii suplimentare, iar urmatorul fiv va fi cel norocos!


incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sufletel_80 spune:

pamy, vin si eu cu o incurajare si iti spun sa nu renunti .... trebuie sa lupti pana la capat ... iata-ma-s, gata pt FIV 5, si nu stiu cand ma voi opri ... tot sper ca va bine si voi avea si eu copilasul meu ....

tamy, felicitari pentru rezultatul pozitiv .... Sa ai o sarcina usoara si bebe sanatos ... poate printre clipele de fericire, mai gasesti cateva minute sa ne scrii schema de tratament ...

Mergi la inceput