FIV la Sibiu (12)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Camrynna, felicitari pentru inimioara!!!Sa fiti sanatosi si sa ai grija de tine, gata cu plimbarile prin Mall

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Anda15 acu cateva minute te-am vazut pe prima pagina la noi la odiseea de mai-iunie 2010, printre mamicile de iunie si mi se parea cunoscut nick-ul tau si nu stiam de unde il stiu.
Dar m-am lamurit citind acum pe prima pagina aici la fiv sb povestioara ta.Sorry

Ruxi 36 + cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu30

Anda15 acu cateva minute te-am vazut pe prima pagina la noi la odiseea de mai-iunie 2010, printre mamicile de iunie si mi se parea cunoscut nick-ul tau si nu stiam de unde il stiu.
Dar m-am lamurit citind acum pe prima pagina aici la fiv sb povestioara ta.Sorry

Ruxi 36 + cu
AMR ... cine stie ?


Mda, imi cer iertare fetelor de la odiseea de mai-iunie ca n-am mai intrat sa anunt, dar inca tot nu pot sa deschid topicu, oricum mi-a luat vreo 3 luni sa am puterea sa intru iar pe DC si sa vorbesc cu lumea. Am conchis eu intr-un final ca a fost doar o gluma cosmicace mi s-a intamplat si ca nu e neaparat nevoie sa se repete.
Asa mi-a zis si dr. I saptamana trecuta, sa uit si sa trec peste chestia asta, dar na... ramane teama...

Tu cum esti, mai rezisti o saptamana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elfisorpufos spune:

Buna fetelor! Sunt noua pe forum, dupa un fiv nereusit si asi dori daca se poate, mai multe informati despre Polisano. MA intereseaza sa stiu daca se face un tartament personaliyat si daca se mai face pe loturi stimularea. Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anda15

Tu cum esti, mai rezisti o saptamana?




Nu stiu , ma rog sa rezist, dar acuma o sa fie cum vrea DD.

Ruxi 36 + cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Bubu hai ca nu mai e mult !
Ai cumparat carucioarele ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonete

Bubu hai ca nu mai e mult !
Ai cumparat carucioarele ?


da, tip trenulet
dar greu am gasit, cu criza asta nu gasesti nimic la noi, din spania l-am comandat




Ruxi 36 + cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Bubu sa mai astepte trenuletul 1-2 sapt.
Elfisor cu cine ai facut fivul ?
La Polisano iti va da trat. care se potriveste varstei tale , profilului hormonal si in functie de cum ai raspuns pana acum la stimulari , deci e cat se poate de personalizat......si nu se face pe loturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

la polisano nu se face pe loturi si cred ca tratamentul este personalizat..sper ca de data asta sa fie cu noroc si sa te vedem si pe tine ca pe bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui camrynna

Buna
Sunt in culmea fericirii . Am plecat de la serviciu plangand ca ma durea burta ca la CM si aveam pete maroniu- deschis...Am ajuns la eco la medicul care mi-a facut FIV si este sacul mare , cu bebe inauntru , inimioara a inceput sa bata .
Nu am cuvinte .Sunt fericita . Dzeu nu uita pe niciuna din noi !![


FELICITARI! Care va sa zica a aparut si bebe, dupa cum era de asteptat....

Ti-a spus medicul ce varsta are sarcina? cam 6 saptamani?
De acum atentie maxima la dureri! Ma repet pana la nesfarsit - nu ai voie sa stai cu dureri, pt ca il afecteaza pe bebe!


danaisa20 14+

Mergi la inceput