FIV 273

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dandanutz

fetelor la mine Z12 de la ET beta <1,20 deci nimic sunt distrusa nu stiu ce o sa mai fac daca mai incep un alt FIV....va pup si sa va ajute DD pe toate...daniela multumesc de sustinere

Uff,

m-ai terminat...
Sper sa-ti gasesti cat mai repede puterea sa continui...
Va pupam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IoanaT spune:

Brunadria, merci si sa ne ajute Dumnezeu la toate.

Problema este ca-mi este frica de mor, urasc injectiile, plus ca nu prea are cine sa-mi faca Gonalul, dr a zis ca sa vin prima data la clinica sa-mi arate ei si apoi sa fac singura,dar nu stiu daca am sa reusesc.

Acum abia astept rezultatul de maine pt spermograma sotului.De ea depinde foarte mult ce anume vom face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dandanutz

fetelor la mine Z12 de la ET beta <1,20 deci nimic sunt distrusa nu stiu ce o sa mai fac daca mai incep un alt FIV....va pup si sa va ajute DD pe toate...daniela multumesc de sustinere

Imi pare tare rau,sa-ti dea Dumnezeu putere sa treci peste si poate mai incerci o data?.Noi sintem aici
Ioana bine ai venit.Sa nu-ti fie teama de injectii,o sa te obisnuiesti,e foarte simplu si nu sint dureroase.Eu abia astept

Da-mi Doamne si mie un bebe.....sau doi,te rog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandanutz spune:

multumesc daniela ,acum trebuie sa-mi revin nu pot lua nicio decizie...a mers totul perfect nu stiu ce se intampla ,am sperat ca va fii bine de data asta...tu cand incepi?la al catelea FIV esti?
te pup si multumesc frumos de ganduri.DOAMNE AJUTA-NE...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IoanaT spune:

Danadanutz, imi pare rau de nereusita.

Eu inca ma pun la pc cu detalii despre FIV.Am mai sitit eu in trecut,dar am tot sperat ca n-am sa ajung aici.Acum totul este o necunoscuta pentru mine, para as intra intr-o gaura neagra din care nu stiu cand si cum am sa ies.

Am timp cam o luna sa aflu cat mai multe si orice informatie si ajutor din partea voastra ar fi super.

Daniela, stiu ca te obisnuiesti, dar mie mie frica de ace, de fel cand mi se ia sange nu ma uit tocmai pt a evita sa nu mi se faca rau.Daca as putea sa -l fac pe sot sa mi le faca ar fi super,desi si el e la fel de fricos ca si mine.Ne-am cautat mult pana ne-am gasit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Buna fetele, am intrat sa va salut, sa va incurajez , fiti pozitive

Daniela ce mai faci draguta, m-ai uitat , ma tot gandeam sa te sun zilele astea, a sa te deranjez cu un telefon

Bruni, Bubu, Cata salutari la fete

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 25+ de Tudor Sebastian si Felix Alexandru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Dragaica cum sa te uit,sint la curent cu totul.Sa stii ca imi mai bag nasul si la `gravidute``,sint multe fete dragi mie acolo si va urmaresc in tacere.Eu sint bine,astept stii tu ce,miercuri am rv sa vedem ce mai zice si medicul.Te pup si numai bine
Dandanutz e greu dar o sa treaca,tu stii.Continuam lupta si nu ne lasam,bine?Eu ma pregatesc de fiv3.
Ioana nu degeaba se zice:``sacul si petecul``.Asa sintem si noi,sa vezi cum ma executa al meu cu progesteronul in pop-ou.Acolo nu puteam sa mi le fac singura,dar ne-am descurcat .Multa bafta.

Da-mi Doamne si mie un bebe.....sau doi,te rog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Buna seara!
Dandanutz:Imi pare rau!!Multe dintre noi stim ce inseamna un esec.......dar trebuie sa gasesti puterea sa mergi mai departe; de exemplu eu faceam planuri inca de a 2-a zi dupa aflarea vestii negative de la FIV 1 si iata-ma acum in pragul punctiei!!
Dragaica:Ce repede trece timpul, ai trecut de jumatate!!! O sarcina usoara in continuare!!!
Adhnana:Asculta si tu ce spun fetele cu experienta, chiar e prea devreme....eu tin pumnii stransi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandanutz spune:

fetelor va multumesc si va pup pe toate
ioana sper sa stai cat mai putin pe aici
DOAMNE AJUTA-NE...INCURAJARILE VOASTRA MA AJUTA FFF MULT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IoanaT spune:

Dandanutz, sincer si eu as vrea sa zabovesc cat mai putin pe aici,defapt doresc tuturor aspirantelor asta.Uneori rabdarea incepe sa-mi piara, sunt prea multi ani la mijloc de asteptare si sincer nu stiu cum as reactiona in urma unui esec.

Mergi la inceput