LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**199**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

La multi ani Eva, Teodora, Monica si Tudor! Sa cresteti mari, sanatosi si fericiti!

Nu stiu daca site-ul asta e serios ori ba, dar am gasit aici un buggy cu spatar reglabil, asta la o cautare rapida: http://idealbebe.ro/bambino-worldcarucior-buggy-bluetip-umbrela-p-3899.html

Magdy ori varianta ce ati gasit-o, ori cauti o bona interna, poate daca dai sfoara in tara printre cunostinte gasesti pe cineva care sa vina sa stea un an cu voi. Pt limba romana nu-ti face griji, pe de o parte tu poti continua sa vorbesti cu el numai in ro, pe de alta parte oricum va pierde teren in fara germanei in momentul cand va merge la gradi. Asta am citit peste tot, eu tot ce sper e sa n-o vorbeasca ca pe o limba straina. Felicitari pt al doilea baietel!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

noapte buna fetili
m-a luat si cu greata asa ca plec sa ma intind.

din 10 martie 2009, mami fericita de

GHIOCICA CU GHIOCEI

PETRECEREA MARIEI

MOTUL MARIEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

LA MULTI ANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sophia Diana

Ana Katherina

Ilinca, Gaza sa va traiasca micutzele printese



purcelusa mea mica Ariana - 24.03.2009

poze 1 AN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Si








Sophihi, Gaza


1 AN








Ilinca, Gaza




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Iuhuuu, it's tomorrow!!

La multi ani, Sophiphi!
La multi ani, Katia Gazulina
!
Va urez (cate) o viata frumoasa, o viata lina, plina de provocari, dar si de bucurii! Sa va faceti mari, puternice si vesele si sa va pastrati neatinse entuziasmul si frumusetea sufleteasca!

pentru mamicile Ilinca si Gaza.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mababei spune:

Ah, ce uituca:

Magdy, felicitari pentru bebe baietel! Sper sa gasesti cea mai buna varianta pentru tine si familia ta. Pupici, multa putere si mult optimism!


mihaela, mama de nazdravan Calin Cristian. din 14 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Acum ca am urat sarbatoritii pana vine tortul si sampania, stau si eu la o poveste ca nu am apucat dat fiind faptul ca am stat afara 5 ore si apoi am avut musafiri

Am vazut pozele de la intalneala abia astept sa aterizez si eu in capitala ca sa ne intalnim !!

Cuscro arati bestial impreuna cu gasca ta de indieni !!!
Am mai admirat-o pe Monnvas impreuna cu Chiscuta la costume de blugi , Denisamada cu Adelake cocheta cu poncho iar pe Rivali nu am identificat-o din prima


Am mai citit ceva de gradinite, la noi e clar pana acum: o dam la cea germana !


Saby sa-i iasa maselutele cu bine printesei !!!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

am vrut sa mai spun ca am facut si eu biscuitii lui seima/pisigri/monnvas. Sunt tare buni si simplu de facut. Eu am facut cu müsli cu fructe, am pus mai putine alune ca nu avem destule, am pus mai multe prune uscate, deci puteti jongla cum vreti cu reteta. Maglavaisul l-am facut in urma cu cateva zile dar am copt atunci doar o tava (jumate de cantitate) si restul am congelat. Azi am facut inca o tava cu aluatul nu prea dezghetat si au iesit ca si ceilalti de buni. pisigri si monnvas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

SOPHIA
La multi ani pui mic si frumos si multi pupici pt. mamica ta care tare imi mai este draga.

ANA
La multi ani si pt. tine gazuta mica si multi pupici si pt. mami tau cel tanar

Si chiar daca cu f. mica intarziere:
EVA
Si tie iti urez La multi ani si bineanteles pupici multi si pt. mami tau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Eu nu am apucat inca sa fac biscuitii dar poate maine ma incumet , cam cati iasa dintr-o portie ? ca sa stiu cate portii sa fac sa ne ajunga ca sigur jumatate ii mananc eu

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput