Pufuleti de ianuarie - februarie 2010 (40)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_g spune:

inseamna ca noua ne-a trecut glontul pe langa ureche acum 2 ani...am fost in grecia cu niste prieteni, am avut detector in masina....sau nu..ala era gps-ul...doamne, tuta mai sunt....a fost foarte frumos oricum...grecia...da...nu pot uita ce culoare fantastica avea apa aia.....la intoarcere, grecii si bulgarii ne-au lasat sa trecem ca-n branza, puteam avea si droguri dupa noi, nu ne-a intrebat nimeni nimic. in schimb, romanul vames..dar in port-bagaj ce aveti?..ia sa vad...port-bagajul era full, totul era intr-un echilibru instabil pe acolo...a facut ala niste ochi...ce credea, ca-i dam si lui o bomboana, sau ce?...

mama lui STEFAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

io tot citesc...

http://kidshealth.org/parent/growth/learning/learn13m.html#
http://kidshealth.org/parent/growth/communication/c13m.html?tracking=P_RelatedArticle#

srry ca va stresez...

de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure



Vezi ca si pe babycenter au informatii d-astea!
Mai ai musaca?

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc


Ms, alea de pe baby center le citesc mereu, pe saptamani, azi am cautat si altele

Mai am, mai am

de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_g

inseamna ca noua ne-a trecut glontul pe langa ureche acum 2 ani...am fost in grecia cu niste prieteni, am avut detector in masina....sau nu..ala era gps-ul...doamne, tuta mai sunt....a fost foarte frumos oricum...grecia...da...nu pot uita ce culoare fantastica avea apa aia.....la intoarcere, grecii si bulgarii ne-au lasat sa trecem ca-n branza, puteam avea si droguri dupa noi, nu ne-a intrebat nimeni nimic. in schimb, romanul vames..dar in port-bagaj ce aveti?..ia sa vad...port-bagajul era full, totul era intr-un echilibru instabil pe acolo...a facut ala niste ochi...ce credea, ca-i dam si lui o bomboana, sau ce?...

mama lui STEFAN


La port-bagaj n-au decat sa caute pana le sta in gat, pe mine ma dispera in avion... de fiecare data desfac bagajul de mana, si bineinteles ca si acolo sunt bagate la mare arta. Cert e ca mi-au aruncat o data din bagajul de mana un creion si mi-au lasat trusa de unghii in poseta...

Am editat un dezacord
_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

mda..io stau imbracata ca o paparuda...deoarece mi-am propus sa-l scot pe jiji de 2 ori azi...ca afara doarme...si ete...el doarme...si io dimi am fc numai io stiu cum curat..+ calcat ale lui 1 masina...acu ca am timp chiar nu stiu ce sa fac..pt ca nu sunt obisnuita sa doarma el...uite ce-mi face el mie...

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....,7.5, LA NAIBA, nu-i de bine.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza
Ms, alea de pe baby center le citesc mereu, pe saptamani, azi am cautat si altele

Mai am, mai am

de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure


Si eu le citesc si incerc sa fac ce zic ei pe acolo... nu prea-mi iese din prima si dupa aia le uit...

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Citat:
citat din mesajul lui decenuela

mda..io stau imbracata ca o paparuda...deoarece mi-am propus sa-l scot pe jiji de 2 ori azi...ca afara doarme...si ete...el doarme...si io dimi am fc numai io stiu cum curat..+ calcat ale lui 1 masina...acu ca am timp chiar nu stiu ce sa fac..pt ca nu sunt obisnuita sa doarma el...uite ce-mi face el mie...

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....,7.5, LA NAIBA, nu-i de bine.....



Si eu vreau afara, dar al meu nu se mai opreste din mancat si trebuie sa mananc si eu, ca altfel iar dau iama in merdenele si covrigi...

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Am uitat sa va spun ca am incercat reteta de biscuiti si am facut-o fiarta... adica arsa... S-au ars dedesubt mai mult de 50%. Dar restul sunt foarte ok.

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

hm referitor la bulgari...mi-aduc aminte ca acu 2 ani cred in sofia ne-am ratacit deoarece era deviata circulatia...si dupa peripetii ma opreste bulgarul sa-mi ia permisul...bla bla

dau 5 e..hm..continua...am aj la 40 cred...am plecat...iar m-am ratacit...ma opreste din nou...adik imi face semn...exprimandu-se..of femeile astea...si-mi arata s-o iau dupa el...cred si io...in rest daca repecti cat decat regulile e ok....

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....,7.5, LA NAIBA, nu-i de bine.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Am uitat sa va spun ca am incercat reteta de biscuiti si am facut-o fiarta... adica arsa... S-au ars dedesubt mai mult de 50%. Dar restul sunt foarte ok.

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc


suna bine..incearca sa pui hartie de pergament..in tava

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....,7.5, LA NAIBA, nu-i de bine.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

am adaugat niste poze noi de duminica dupa-masa http://family.webshots.com/album/576660140ZgaNYd?start=204


de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure

Mergi la inceput