Barbatii buni la pat (3)

Barbatii buni la pat (3) | Autor: Amina_Marina

Link direct la acest mesaj

<<<Topic precedent



Citat:
io n-am incredere nici in mine, ca-s trecuta prin viata si prin dacie (numai la scoala de soferi, si-aia break), da' tu de ce zici asta?

Orice explicatie sau adevar, se gasesc dupa evenimentul de esec, ne ajuta sa tinem creierul in actitivate si din asta rezulta experienta noastra.

Citat:
fuck, stiam eu ca nu trebuia sa-mi iau Logan! poate ma opresc intr-un pom si n-apuc sa "gust" din rafinamente



Ai luat-o ca mama, anul trecut am invitat-o in antalya la resort-hotel, si a zis ca nu ivne ea cu Loganul pina acolo ca-i este rusine sa nu intre in vreun pom.A, inca una, si ca nu vine ea sa-si expuna calcaiele negre si crapate la hotel de 5 stele.
Citat:
despre ce rafinamente vorbiti dragelor?luminati-ma


Rafinamentul ponderabilitatii la orizontala.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

doar la orizontala?

I'm not crazy my reality is just different than yours !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Amino, maika, that was really really deep (daca-ntelegi ce vreau sa spun! Chiar m-ai bagat in ceata din nou!

Espiritu, prin rafinamente se intelege urmatoarele: RAFINAMÉNT, rafinamente, s.n. 1. Finete, delicatete, subtilitate a gustului sau a simtirii. 2. Viclenie, perfidie, siretenie. (n.a.: mai ales! )
Cam tot ce intra in sfera de mai sus. Cum spuneam anterior, tot ce se departeaza cat mai mult de "capra" vecinului" si de "orizontala"... Hai, las' ca sigur ai priceput, ca doar esti cel mai bun la pat, conform votului unanim

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Espiritu,pai, zi-ne una de la tine.Haliluiiia!Haliluiia!
Violeta, acu`, ne-ai bagat in ceata cu rafinamentul.
Eu vreau sa fiu ameliorabila.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Amina, acu' suntem doua incetosate. Dumnezeu sa ne mai inteleaga si sa ne lumineze!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

espiritu, tu ce opinezi?cum e un barbat bun la pat? ia zi tu si comentam noi....

opriti planeta....vreau sa cobor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui mychydutza

espiritu, tu ce opinezi?cum e un barbat bun la pat? ia zi tu si comentam noi....

opriti planeta....vreau sa cobor!!!!



pai de unde vrei sa stie espritu cum este un barbat bun la pat?

crezi ca este din SF?
voi trebuie sa spuneti....acelasi barbat poate sa fie 1 data bun si 1 dat sa fie ne-bun? si din ce cauza 1 data scoate flacari pe nas si alta data nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Haoleo, ce va mai invartiti in juru' cozii!
Pai n-a zis espiritu ca el e bun cand e compatibil? Deci aia e cheia. Adica erupe omu' ca vulcanu' din islanda doar atuncea cand rezoneaza fix pa fix cu partenera.
Daca nici povestit in limbaj pre-orasanesc nu vreti sa intelegeti io-mi iau mana da pa voi. Descurcati-va cum oti sti.

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui mychydutza

espiritu, tu ce opinezi?cum e un barbat bun la pat? ia zi tu si comentam noi....

opriti planeta....vreau sa cobor!!!!



pai de unde vrei sa stie espritu cum este un barbat bun la pat?

crezi ca este din SF?
voi trebuie sa spuneti....acelasi barbat poate sa fie 1 data bun si 1 dat sa fie ne-bun? si din ce cauza 1 data scoate flacari pe nas si alta data nu?



pai de un' sa stiu eu de ce odata scoate flacari si alta data fum!
atunci sa zica cum e o "femeie buna la pat"!!!!

opriti planeta....vreau sa cobor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

auzi vorba sa zic eu cum e un barbat bun la pat....asta da chestie.chiar si atunci cand a fost in 3 tot nu pot spune daca the other one era bun sau nu.daca iau in considerare reactia ei pot spune ca da.tot ce pot spune e ca a fost a good team mate .

femeia buna la pat e cea care participa activ,initiaza sau preia din mers initiativa,dezinhibata,nu se fereste sa puna in practica fantezii.

I'm not crazy my reality is just different than yours !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui espiritu
atunci cand a fost in 3 tot nu pot spune daca the other one era bun sau nu.daca iau in considerare reactia ei pot spune ca da.tot ce pot spune e ca a fost a good team mate .



in 3? uau, esti fucking amazing...cum ar zice englezu....

opriti planeta....vreau sa cobor!!!!

Mergi la inceput