*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (401)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Eeee, nu mai mai joc, Mira a facut-o "expre" Sa ma ucida pe mine ochisorii albastri ai fetelor ei Sansele de a avea un pitic cu ochi albastri sunt minime pentru noi, pentru ca Radu nu are pe nimeni in familie cu ochii de alta culoare decat caprui. Cine stie daca o avea vreo recesiva ratacita prin ADN-ul ala ? De unde sa o aiba, sireacul?

Bunicul meu avea ochii de un albastru.. nici nu stiu cum sa ii descriu, cam ca ai Dariei, asa. Si era blond. Si bunica este bruneta cu ochii caprui si cu un par ondulat superb! Ei bine, copiii lor au fost amandoi bruneti cu ochi caprui si cu parul lins, ca al bunicului .

Radu si soacra-mea au parul cret, Sof e doar foarte ciufulita, niciun zuluf si la ea Da' sanatosi sa fim, si cu ochi caprui, nu ?

Luny, m-ai pus pe ganduri cu "de n-ar mai veni" Ma tot gandesc si ma gandesc ...

Sovi, da, curajoasa mamica, pentru ca ar vrea mai multi copii, iar o a treia ceza i-ar limita drastic optiunile. Auzi? E vreo jucarie de pe piata romaneasca pe care sa nu o recunosti cu tot cu magazinul de la care poate fi cumparata ? Enciclopedia mea !

Ioana, cum mai sunteti? Cu Bulina ce o fi, o fi supravietuit? Simo...?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Helouuu

Zic si eu repede, e nasol sa fii pe fuga Am venit acasa, am pus sa fac ciorbita, budinca...acum sa pape apoi sa-mi fac baie, sa-mi usuc parul Multe frate, in scurt timp...mi s-a mai ridicat nitel moralul...baietii sunt super bine cu Mari , imi place enorm de ea si invers

Am citit si eu pe fuga, zic sanatate multa Davidutzului, sanatate lui Siluan, va tin pumnii. Vazut cucui de ochi albastri, saracutul de el...citit de flacara violeta sanatate maxima muschiului lui Mimu




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

gurese dragi

Sovi draga, pai asa scumpete de baiat cum sa nu- rasfeti Apropo de tampoane, se pot cumpara si de unde? Ca ma intere si pe mine

Luny, apoi sa te mai odihnesti sa fii fresh noaptea. Eu va admir, sincer, pe cele care lucrati in ture

Ariel, fir-ar el de nor, cate probleme face

Am vazut minunile lui Mira splendide, sa va traiasca printesele

Ce bine ca e ok Mari de Bubu

Doamne ce salata cu peste afumat am mancat , buna am mai facut-o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

M-ar interesa produse bio, de curatat, cosmetice, stiti careva, de unde, cum? Vand colegele mele obisnuitele forever, avon, oriflame, dar ma gandeam poate stiti ceva cu adevarat bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

olgule te 'banuiam' eu ca 'gandesti' mult si profund.. suna dubios, dar e de bine
dudu folosesc asa: farduri minerale, lotiune tonica si demachiant fara parabeni din gama Elmiplant, de care sunt multumita. ptr Muf de la Uriage, parca au si ceva ptr noi, dar nu mai stiu ce si nu stiu daca se gasesc in Ro, si mai am un demachiant gel cu apa termala La Roche Posay+apa termala aferenta si tot de la ei crema hidratanta, dar astea nu-s fara parabeni, ci dermatocosmetice, acum n-o dau in paranoia cu astea..

ma stric de ras p-aici, Mufa parca e moara stricata, repeta intr-una orice aude, de un milion de ori, si ta-su a ajuns la cuvantul 'snooker', iese ceva gen 'cuncne', si dupa ce se chinuie de cateva ori, se incrunta si zice hotarart 'bila', varianta lui scurta:))..e complicat nene

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

nu stie nimeni nimic de Simo si Micu?..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

...nimik de Simo,

Luny am de putin timp un demachiant cu apa termala Uriage pt fata si ochi. O minune, eu care 'faceam urat' la alte produse, asta si avene pana acum m-au 'satisfacut' pe deplin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Olgule, noi suntem cu 37,5. Stagnam. Oare o fi totusi enteroviroza? Sau se poate face (sub)febra de la o simpla indigestie cauzata de ciorba de stevie? O sa ziceti ca asta nu e febra, dar el niciodata nu e asa cald si ma gandesc sa nu-mi pregateasca vreo surpriza in noaptea asta. E vesel, a facut azi in total 4 kk, din care 3 mici si aposi. Sper sa nu se repete.

Bebe e sper bine...n-am vomat si n-am greata, doar o presiune in abdomen si somnolenta. Cat despre ochii albastri, socrul meu ii are, desi randunoiul nu, la fel fratele meu (capatati de la bunicul meu), desi ai mei nu... Daca fac fetita are 25% sanse sa iasa cu ochii albastri, dar eu nu-mi doresc asta in mod expres. Vreau doar sa fie bruneta - bruneta ca randunoiul.

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Randunici, sa spuneti un "Doamne-ajuta!" pentru Micu si Simo, sigur ii va ajuta!

----------------------------------------------------------------------------------
Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

dudu stiu ca si Vichy au scos o crema hidratanta fara parabeni! imi place si Avene

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput