Gasca de Constanta *113*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

salutare!!!

hihihi...Lali pe aici

la multi ani sf. gheorghe!!! george, georgeta...

toate cele bune...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Prezent!

La multi ani de Sf Gheorghe! Cine are...sa-i traiasca!

hai, ca-i vineri...inca putin si urmeaza zile de relaxare...poate tine vremea cu noi!

Aseara am mers cu ALexia la film, am vz Printesa si Broscoiul, desene animate, dublat in limba romana. Noua ne-a placut, dar ca sa nu va facem pofta, va spun ca a fost ultima zi de difuzare, de azi s-a schimbat prg.





Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

mie mi-ai facut pofta de cinematograf, n-am mai fost de vreo 6-7 ani si imi place asa mult....banuiesc ca ati fost la tomis mall, ia sa urmaresc si eu, poate gasesc ceva de vazut cu bibicii
am auzit ca in noul mall de pe varianta vor fi cinematografe si distractii multe, sa speram ca nu rasolesc/ micsoreaza si ei prioectul ca city, care trambita multe siiiii.....mai nimic
as fi vrut sa vad avatar in bucuresti la 3d, insa sotzului meu i s-a parut aiurea sa mergem doar sa vedem un film asa ca l-am vazut acasa, desi plusasem cu o vizita in ikea si baneasa shopping mall...asa ca sa mergem "cu treaba", insa s-a cutremurat tot cand a auzit si partea asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

A fost chiar frumos! dragi mamici, nu doar filmul, ci clipele cu fii-mea cea mare, caci de mult asteapta ea atentie in exclusivitate!
Am facut la bunica schim de fete , am predat-o pe Ana pentru somnic si am luat-o pe Alexia, apoi am parcurs agale pe jos traseul pana la Tomis. Am stat de vorba, am admirat vitrinele, am ras, ne-am cumparat si o inghetata( ups regimul meu). La intoarcere, am venit cu autobuzul, caci nu era timp de pierdut vremea, se innoptase, cea mica ne astepta, la fel si tati....

Dana, pai daca zici ca la Polus va fi "distractie', pai noua ne convine, e la o aruncatura de bat, tre s afie o carare pe langa cimitir sa ajungem si noi pe jos. Visez....sa se deschida intai s'om vedea!

Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare!
si eu pe aici...
La multi ani sarbatoritilor zilei Gheorghe, Georgete, Gherghine si derivate!
Lali intram si noi in functie de timpul liber . E bine ca este cineva care ne "trage de maneca" , de multe ori citesc, dar timpul nu-mi mai permite sa scriu.
Crix se pare ca v-ati distrat ca fetele, bravo voua!

Va doresc we placut!

*****************************
Sa-l ajutam pe Florin

***************************************
Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit

--------------------------------------------

Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!
***************************

1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Rusinicaaaa....

Asa harnicute sunteti acasa de nu mai intrati p'acilea???
Sunt inca in audit.....desi parea ca dureaza putin ...s-au facut 2 luni ....data limita a raportului de incheiere este 30 aprilie, desi n-am miotive...am emotii....pentru ca acest audit a fost ,,comandat,,A fost mult...a ramas putin...
Fetele va plimbati???Am reusit sa mergem cu Bibica in parcul lui Mazare de langa Chimpex-langa liceul 8. e frumusel ,dar micut si parca e prea in aer liber...mi s-a parut curent...poate am si prins o zi cu vant.
Langa Billa La OMV a descoperit Adinutza un loc de joaca in aer liber dragut....eu stau in zona km 4-5 si de aceea vorbesc din zona asta....poate stii si voi alte locuri de joaca unde am putea sa ne intalnim de cum incepe vremea buna...le rulam pe rand...ce ziceti?

O saptamana buna in continuare!

<<<Tania,mami de Anduta si Bibica>>>

Sa-l ajutam pe Florin!
Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna dimineata!
proaspata,aburinda pentru doritoare !
Tania eu mai merg si in Parcul Tabacarie,mi se pare mie ca e mai liniste acolo,nu se aud masinile asa tare,este si "Tara Piticilor",e micut dupa parerea mea spatiul de joaca,dar acolo ma mai intalnesc cu 2 mamici de la dovlecei.Eu stau in Poarta 6,am parcul in fata blocului,dar mi se pare curent tare in el.

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Buna dimineata!
proaspata,aburinda pentru doritoare !
Tania eu mai merg si in Parcul Tabacarie,mi se pare mie ca e mai liniste acolo,nu se aud masinile asa tare,este si "Tara Piticilor",e micut dupa parerea mea spatiul de joaca,dar acolo ma mai intalnesc cu 2 mamici de la dovlecei.Eu stau in Poarta 6,am parcul in fata blocului,dar mi se pare curent tare in el.

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!

Bine-ai venit in gasca noastra!
Ehee...am baut deja una...
Imi place Parcul de la tabacarie dar.... e asa departe...
pup fetele!

<<<Tania,mami de Anduta si Bibica>>>

Sa-l ajutam pe Florin!
Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Daca va intalniti "tipati" mai tare sa se auda si la Navodari...daca doriti


Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

HEI SALUTAREEE!
Dady, noi mergem la locul de joaca de la Petrom de langa Billa inca de anul trecut, este intr-adevar "altceva" dar destul de mic, atunci cand sunt multi copii.
Lali, suntem vecine

Cel mai mult, cand timpul ne permite, dupa-amiaza o petrem ffff des pe la Cazino din Cta(plimbare cu bicicleta), sau pe plaja efectiv in Mamaia.Si i timpul saptamanii la Tabacarie, caci in week-end este nebunieeeee.

Va pregatiti sa petreceti de 1 Mai ?

LA MULTI ANI si multaaaa iubire si sanatate Madamsadamy si INA78



Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)
www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput