Gasca de Constanta *113*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Buna dimineatza mamici de Constanta.Si eu sunt tot de-a voastra doar ca nu stiu cum de nu am dat de voi pana acum .Ne primiti si pe noi?

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!


Bine ai venit in Gasca Lali! Ai un cavaler frumos si iute, cand citeam postarea Cristinei in legatura cu "puturosenia" Anei, mi-o imaginam pe Teo, care a fost mai puturoasa decat sora-sa
Gabi spor la pregatit hartiile, si eu astept vremea mai calda.
Dana noi am pus-o pe Alex pe role la 4 ani, i-am cumparat de la carrefour din acelea cu Kitty pe ele, care contin si aparatori (cap, maini, genunchi) pe care le folosim si acum (fara casca).
Crix fetele frumoase.

Va doresc o seara buna!

*****************************
Sa-l ajutam pe Florin

***************************************
Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit

--------------------------------------------

Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!
***************************

1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex
noroc ca am dat peste o doctora buna care m-a lamurit atunci ca unele sunt "de lapte", altele "de carne" ...

...aha "uriasele"(abia acum pot purta 1-dupa o sa caut "alifie pentru bube") mele sunt"de lapte " ca noi si inca dupa urmatorul drum in B(pe la sfarsitul lui mai)mi-am propus sa ne ocupam de intarcat


Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Buna dimineatza mamici de Constanta.Si eu sunt tot de-a voastra doar ca nu stiu cum de nu am dat de voi pana acum .Ne primiti si pe noi?

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!



Lali bine ai venit ...


Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

salut!
Crixia, Camelia- multumesc de sugestii...azi cand am luat-o pe Nana de la gradi am primit telefon de la ai mei ca isi vor nepoata pana luni, asa ca am dus-o direct in bratele bunicilor fara sa mai respir si m-am intalnit cu sotul meu in real...acolo era ziua belea, iti returnau tva-ul:))))si va imaginati ca la asa "pomana"mi-am luat necesitatile si apoi patine pentru amandoi...am gasit din acelea cu 4 roti ca pe vremea noastra, cele de fata sunt cu kitty(pisica aia celebra), cele de baiat cu spidermen, au aparatori de genunchi si coate, n-au casca...intrebare: trebuie si casca sau devine inutila ?(se cumpara separat)...sunt de la 3 ani, cu marja de numar la picior pana la 29 (parca)...acum om vedea cum ne distram cu ele...cand am ajuns acasa Tibi le-a vazut si zicea ca-s masinute...minune mare!!!!ce mai....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex
noroc ca am dat peste o doctora buna care m-a lamurit atunci ca unele sunt "de lapte", altele "de carne" ...

...aha "uriasele"(abia acum pot purta 1-dupa o sa caut "alifie pentru bube") mele sunt"de lapte " ca noi si inca dupa urmatorul drum in B(pe la sfarsitul lui mai)mi-am propus sa ne ocupam de intarcat



daaaaaa, eu 4-5 m-am ofticat rau atunci, ma asteptam sa curga valuri-valurim-am consolat repede ca am ramas gravi si l-am avut si pe Tibi, insa iar m-am ofticat si mai si ca la mangalia ne duceau la alaptat intr-o camera, eram vreo 10 mamici, unele faceau efectiv balta (puneau copilul la un san si celalalt le curgea in prostie), iar eu stateam si-mi admiram puiul...atat- ca nu curgea nimic, pot sa zic ca a doua oara am avut si mai putin...seci rau, da'mari
...succes la intarcat, dar mai las-o daca tot curge... zic si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaF spune:

Neatza fetelor

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu o adresa.

Am inscris fetita la balet si tb sa ii cumpar costum(body si tutu).

Aveti idee de un magazin de unde pot cumpara asa ceva?

Va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

buna dimi!

cristina, la intersport in carrefour am vazut costume de balet pentru fetite.

dana, spor la alergat dupa pitici! mai bine iti luai si tu o pereche ca sa ii prinzi mai usor din urma eu de cand i-am luat rolele mirunei am tot zis ca le incerc si eu, poate cand o sa ii iau lui vlad ma incumet; partea buna e ca o sa patineze f usor daca stiu sa mearga bine pe role.

la noi la gradi 12 au inceput reinscrierile, iar dupa 1 mai inscrierile pt copiii noi. aviz boboceilor!

pup toata lumea

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Hello,hello Constantza!!c
Fetelor multam de primire.
Administratorii DC propun o mare intalnire DC pe 1 iunie.Nu intrati si voi la "Generale" sa va dati cu parerea cam cum sa se organizeze? Eu ma gandeam la ceva pe orase,in parcuri,de ex,cu piticutzii de mana sau in carucioare,cu un semn de recunoastere.Desi acum ma gandesc ca pentru mamicile cu copilasi la scoala sau la gradi va fi mai greu,pentru ca de obicei in ziua aia sunt in mall,MC sau la Delfinariu .

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui CristinaF

Neatza fetelor

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu o adresa.

Am inscris fetita la balet si tb sa ii cumpar costum(body si tutu).

Aveti idee de un magazin de unde pot cumpara asa ceva?

Va multumesc.

Mami de Alexa(06.12.2004)


La Intersport costumul este 70 ron, aveau si tutu asortat, dar nu stiu pretzul fiindca nu m-a interesat.

Dana, casaca la noi a descoperit-o Teo si o plimba de colo colo, Alex nu a folosit-o.

Va doresc o noapte linistita!

*****************************
Sa-l ajutam pe Florin

***************************************
Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit

--------------------------------------------

Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!
***************************

1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Neatza Constantza!!! Unde sunteti mai?

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!

Mergi la inceput