BIOGENESIS FERTILITY CENTER(15)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Katy mie nu mi se pare rau estradiolul pentru Z2 de stimulare. Noi , celelalte eram in Z3 de stimulare. Bafta la injectat si vedem noi joi ce am produs.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiya spune:

La celelalte fiv-uri am avut puregon 150 ui si simteam ceva pe la ovare. Acum la dozele astea nu simt nimic.
Sa speram ca o sa fie bine pana la urma si nu intrerup tratamentul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Si eu sunt curioasa ce se intampla pe acolo. Joi o sa stim care e treaba. Eco e sfanta. Te

Azi mi-am facut si prima injectie cu Fraxiparine, a fost ok, ma asteptam la ceva mai greu. Cred ca devin sadica, incepe sa-mi placa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Buna fetelor!
Ce mai faceti?
Ella multa, multa bafta ! Eu prevad o productie excelenta la tine dupa acel estradiol si eco de dinainte.... Mare grija la clexane, tre facuta ffff incet , acul la fel de incet si de scos si de bagat...iti spun eu ca sunt patita la a 4 injectie
Katya acel estradiol al tau e magnific pt z2, asa ca lasa prostiile si cu incredere inainte.
Catalina ai sa vezi ca majoretele tale isi vor reveni luna asta si vor purta mult mai mult noroc Tu pe unde umbli?
Goggy pup mamica si fetita
O zi buna si multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Ady merci de sfaturi. Am observat ca e mai pretentios Fraxiparine decat celelalte. Multumim ca esti alaturi de noi. Te

Azi am primit mail de la clinica, s-au scumpit medicamentele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

fetelor vin cu o veste nu prea buna. sper sa nu se supere dana( noname)ca am scris si aici, dar din pacate a nascut azi prematur 2 fetite mici care se zbat pentru viata. s-a deschis un subiect la sufletul credintei.cine vrea sa se roage pentru cele 2 sufletele mici..o sa stabilim si o ora comuna, poate se vor intampla 2 miracole..

Doamne Ajut-o!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152119

----------------------------------------------
my somebody....

30+ cu

Doamne Ajuta sa fim bine pana la capat!

Veniti la protest, sa mentinem indemnizatia! Inscriere ferma de participare in lista:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AreSvjbNas88dFprOWZVazVxM25mX2ZQQm1tUXBKa2c&hl=en

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

numai vesti proaste in ultima perioada......suntem cu sufletul alaturi de ea si de ingerasi.....

13+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

da, ne rugam pentru ele, Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiya spune:

Ela pe mine m-a sunat Laura si a zis ca programarea de sambata se muta vineri ptr ca vine si dr D.
Te pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiya spune:

Dana, sunt alaturi de tine si de fetite. Doamne ajuta!

Mergi la inceput