BIOGENESIS FERTILITY CENTER(15)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

ha! te-am prins
mi-a zis ca mai are o pacienta care a facut fiv de curand la Biogenesis....pe care o cheama Adriana....si care mi-a vazut fisa si mi-a recunoscut numele .
Eh? Ce ai de zis?

12+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

si, daca imi aduc bine aminte, mi-a zis ca o data ai intrat la ea imediat dupa mine...nu mai stiu exact cand....

12+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

ca avem o doctorita tare .
Mai tineti minte cind am scris aici pe forum ca dr de familie mi-a zis ca face dr Poiana Fiv??? si ca incepuse programul de fiv compensat la Sp Militar zicea ea....
eu la acel mom i-am zis ca nu e posibil asa ceva, ca nu se face si nici Poiana nu stiu sa faca Fiv. Ea in avantul ei deontologic a cautat fisa ta sa mi te dea exemplu si sa ma contrazica pe mine. Si a aratat ceva cu stampila lui Poiana si mi-a zis numele tau. Atunci am zis sa stea linistita ca stiu unde ai facut tu fiv. Asta a fost tot .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

stai linistita, ca nu am secrete de stat prin fisa aia...poti sa o citesti pe toata
M-a amuzat cat de mica e lumea si cum ne-am nimerit noi la aceeasi doctoritza...oricum, e foarte de treaba tipa, m-a ajutat mult.


12+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

E f mica lumea ... stiu
Si eu sunt multumita de ea, m-a ajutat si inteles cand am avut nevoie inca nu i-am dat vestea ca nu am reusit de data asta
Sigur ne vom intersecta pe la usa ei cindva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Buna dimi

Am fost la clinica, de azi incep stimularea.

Katyia am cumparat Puregon 900 + menopur 10 fiole. Urmeaza ca luni sa mai cumpar. Ma bucur ca te-am vazut. Sa stii ca nu suntem singurele, au mai fost cel putin 4 cupluri. Suntem intr-o companie selecta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiya spune:

Eu maine incep.
La fel am cumparat si eu. Cum a fost la eco?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

katyia a fost ok in mare. Am ceva foliculi, 9 pe unul, 8 pe altul. E unul cam mare, restul par ok. Sa vedem cum reactionez la stimulare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Ce-mi place cand eu imi scriu mie ca sa stiu de mine :-)

Deci m-au sunat si e ok estradiolu', pot sa incep stimularea

Diseara ma imprietenesc cu Penul de Puregon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Si mie, si mie ca io citesc da nu mai zic nimic ca-s suparata pe amaratele alea de majorete care nu si-au facut treaba tura asta.
Dar sunt aici cu ochii pe oole si estradioalele voastre .



Mergi la inceput