Pufuleti de ianuarie - februarie 2010 (36)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Gata, au plecat musafirii.Iuria a tinut o gura la baitza!

Cris.D, mi-am imaginat ca ti-a spus un dr. si nu ai spus asa de la tine.Medicul meu de familie...ma dezamageste pe zi ce trece.Si cata incredere aveam candva in el...
Sexoasa costumatie, abia astept poze!


_
www.flickr.com/photos/44547000@N05/" target="_blank">Iuria inimii mele... (01.03.2010)

lorex....am raspuns si prima data cand ai intrebat si ti-am trimis si prospect...nurofen raceala si gripa contine pseudoefedrina...mai bine nu lua...indicat la bebei este nurofen simplu,,de care poti lua si tu...
http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=2012

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

alicredo poate reuseste sa vina tati...

andre_lina sa aveti distractie placuta!

daca si la noi era obiceiul ca la voi,lorex ...mergeam in lume de la musafiri atatea zile......bravo tie ca rezisti!cum zice cristies mama vrenicuta!

xela ...ce dulce e cristi!

cris d. abia astept sa vad poze[auzi...pantalonii aia negri sexosi...]

p.s. si io am,da' nu mai intra pe mine

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Buna seara!
Alicredo imi pare rau ca v-au fost stricate planurile.
Andre_lina super bunicul, sa va traiasca!
Lorex sa-i fie de bine bobitei!
cris.d am inteles eu bine sau la kika au si hainute? (recunosc am citit pe fuga).
Noi weekendul asta stam la verisori....e dragut cu casa plina de copii.
Va pup, sa aveti o seara placuta!

Mirela fericita de Mara Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andre_lina spune:

Buna seara gagici!

Nu am rezistat sa nu intru sa va zic buna seara.... acum fac baita la patriotic, il culc si revin!!

=============================================================================
Andreea, de BEBE PATRIOT Tudor Andrei, grabitul odiseei (01.12.2009)
Doamne, iti multumesc pentru fiecare zi in care sunt mama!
poze - Viata de Patriot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

fetili....buna seara...ia ghiciti

je sunt cu jiji..restul la pitrecere....la ultima tura de alaptat l-am lasat atat de fericit...cu ambele bunici...incat...l-a apucat o criza de plans neconsoabila..iar io n=-am auzit tel...le-a innebunit

acu doarme..dar mi-e frica samai plec..a fost frumu..cumintel...dar ete ca...in momentul cand eram si io in verva..cica dansam...egoistul m-a chemat la datorie...
sau poate s-a gandit ca ma infing in tort?
hm...habar n-am
nici de dormit nu pot ca tre sa ma duc dupa consoarta si bunic..etc..ce sa zic....di vis

a..nopti albe...am avut un junghi..sau ceva..gen...durere in stanga coaste..de am zis ca mor..si ma cam ia....

ce sa va zic..evident n-am intrat pe net si n-am mai citit nik

vas pup, daca inca nu plec mai citesc ce s-a mai intamplat

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....,7.5, LA NAIBA, nu-i de bine.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui decenuela
in momentul cand eram si io in verva..cica dansam...egoistul m-a chemat la datorie...
sau poate s-a gandit ca ma infing in tort?

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....,7.5, LA NAIBA, nu-i de bine.....



Esti fenomenala!
Sa-ti traiasca jiji crestinul!

Mirela fericita de Mara Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

cristies eu locatii frumi stiu in insule (Paros, Milos, Creta sunt insule in care poti merge lejer cu bb mic) dar nu cred ca vrei sa te aventurezi mai departe de continent. Am auzit ca destinatii frumoase ptr familii cu copii sunt in Peloponez (mana aia de pe harta). Indicatia mea ar fi sa te uti dupa cazare tip studio (camera plus bucatarie/chicineta) io am zis ca numa la din astea o sa stau cat am bebe sub 3-4 ani.

cris dogarel scaun din ala am primit si noi de la o firma...concord sau ceva de genu, mamica prietena mi-l recomanda cu mare caldura , cik e f tar esi ptr restaurante/cafenele cat si ptr acasa, mult mai convenabil si mai usor de utilizat decat high chairu clasic. So ...te felicit pentru achizitii

xela fiinta locca de mine....ACCA si mai care? sunt 2 certificari f importante si la moda in auditul financiar....care e ailanta certificare de invatza toti pe rupte la ea....??? deh am un lapsus acuma si vreau neaparat sa stiu... Astea-s ptr IFRS-uri , nu?



de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Onitza felicitari ptr somnicul de noapte al lui Daniel
66cm?!?!?! da ce mananci mama de ii vine prin lapte???

lorex io stiam ceva de Radu si Ana, nu de Alex...ca deja cam multi la coada la Ema si ne suparam!

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

ayanna_xem superba brunetica ta focoasa ! noi am petzit deja....dar nu o sa ai probleme cu asa o fatuca! F ingenios textul invitatiei!

cris mario asa fac si io, cum ies cum ii iau ceva lui Yannis: o bluzita, un lant de suzeta, o tetine...mereu mereu!

alicredo nasol! cand vine pan la urma? a venit?

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

De luni pun si io AMR si ma apuc de ceva...nu stu...fitness poate, dieta nu e genu meu. Azi am vazut nistechestii ca de celulita pe burta!!!! Doamne!! io stiam ca aia apare pe coapse!!! e posibil sa apar ape burta sau nu vad io bine????
unde eabdomenul meu vorba lui ANA G masa de calcat!!!!

Yannis doarme de la 6....brrrr mi-e frica ...sigur nu mai doarme la noapte, dar asta e , nici nu vreau sa il trezesc

Si am mancat libanez!!!! am fost cu bebe pana jos ca daca tot s-a deschis sub apartamentul nostru. Am plecat complet neinarmati: fara lapte, fara suzeta, la un mom dat Yannis s-a trezit, a admirat decoratiunile, a incercat sa danseze dar exact cand cerusem nota de plata s-a plictisit asa ca l-a luat tati sus si io am ramas sa platesc....e bine totusi sa ai restaurant la parteru blocului....ma mai gandesc daca ma mut...a meritat 5 luni de boc! boc! boc! brrrr brrr , au decorat super frumos iar mancarea e dementiala!!!! singurul loc cu frigarui de berbecutz moi de ti se topesc in gura

de Yannis

Mergi la inceput