LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**196**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

LA MULTI ANI DAVID si BRISEIS!



purcelusa mea mica Ariana - 24.03.2009

poze 1 AN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Cuscra NOVUS!!!!

Tedulce! Hai ca mi-a pacut asta!!! In orice club este Petru vine si Alexandra!!!! Esti tare scumpa iar noi suntem tare norocosi ca ne "unim" cu asa o familie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

BRIS

DAVID

AIDAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

JOANNAacum incerc sa bag ceva ce am facut astazi cu tel in parc. Nu sunt decat vreo 3-4, nici nu stiu cum au iesit. Dar nu vreau sa scoti



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

PISIKbineanteles ca o lasam pe ea "sef de pluton mototolesc". Dar asa cum sunt, eu ii consder perfect normali la varsta care o au

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

La multi ani, DAVID, AIDAN si BRISEIS, sa fiti sanatosi si sa aveti o copilarie fericita, alaturi de parintii vostri care va iubesc!Mamici....o ploaie de trandafiri si mult pupici din partea noastra!

L-am adormit pe Nicholas, dupa ce a tras vreo 10 minute de la san...si mi se inchideau ochii, dormeam ca gaina in lemne, cum e o vorba, dar am zis ca in seara asta obligatoriu intru sa va intreb: mamici care ati intarcat copiii deja, ce metode ati aplicat,ca sa ma pregatesc si eu.Nu mai rezist, nu o mai duc mult in ritmul acesta si observ ca sunt foarte stresata in timpul zilei, ma enerveaza cam multe lucruri.As vrea sa mentionez ca de vreo doua saptamani incercam sa ne obisnuim cu un biberon de lapte(de doua zile a inceput sa zica "a-te"), pt ca il tot stresez sa bea dimineata, dar mai mult seara, in speranta ca nu se va mai trezi in timpul noptii din ora in ora, dar nu functioneaza...mi-l arunca cat colo.Rareori bea din el, dar eu constiincioasa cu rabdare, stau langa el, il ignor pe biberon desi il tin langa mine, langa el, si cam in jumate de ora inainte de culcare, bea vreo 50 ml.

Va pup si va doresc noapte buna....

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrisimo28

merg la .pe maine
sper sa apara shasa

dragastoasa de



am aparut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

LA MULTI ANI BRISEIS!!! Sa duci o viata frumoasa alaturi de parintii tai extraordinari!!!

LA MULTI ANI AIDAN!!!

Multumesc muuuuult de tot pentru urari si ma scuzati ca inca nu am apucat sa raspund is la sms-uri dar am avut o ziiiii, tare plina, dar si tare frumoasa A fost tare frumos la petrecere. O sa pun maine si poze.

Imi pare rau ca nu am mai postat inca o data invitatia la ziua lui David, caci am observat ca nu prea s-a inteles ca fac o intalnire pe 16

Multumesc mamicilor care au venit astazi: Gaza, Ela, Anca, Monica, Raaluca, dar si celor care au vrut sa vina si nu au putut Multumesc inca o data si celor care s-au gandit astai la noi

Sunt asa de emotionata, caci am baiat mare Tot inca nu-mi vine sa cred ca a facut 1 an

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Georgiana, am uitat...

pentru tine aveam pregatiti mii de si muuuulte

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

yuhhuu am vazut poze de la ziua Boss-lui

O zi frumoasa tufete si numai bucurii iar puiutilor bolnaviori insanatosire grabnica


Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput