LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**196**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

cum sa scapi de febra nu gasesti?

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrisimo28

cum sa scapi de febra nu gasesti?

dragastoasa de

Cred ca mai greu scapi de purici decat de febra... astia sunt dati naibii... am citit pe net ca merge sa pui pe sub pat (eu nu prea pot ca nu am sub-pat) ... pelin... cred ca o sa ma ung cu pelin cand plec la plimbare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Adrisimo frumosul cu ochi albastri, sa se faca bine si sa nu mai faca febra la noapte.

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

anaan multumesc!!

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Bu-hu-hu !!!

Am ajuns si eu acasa, am fost la rest chinezesc , si-a serbat ziua un prieten, am mancat bun bun si multtt !!
Alexandra s-a culcat ca de obicei la 20, fara tziti, asta e , s-a trezit pe la 22 sa vada daca am venit, s-a culcat la loc asa ca o astept acum la trezire cu ce-i place ei

Azi am fost afara ca a fost soare, ne-am plimbat si am alergat dupa porumbei !!

InaPreda, daca veniti la Sighisoara il pun pe Pisi sa tina un curs

In seara asta ne-am distrat de minune : Pisi povestea aprins cu un alt prieten tatic si el ghici despre ce : cereale, pampers, mam-mam , ne-am distrat copios
Bine, sa nu credeti ca e vreun pampalau , a avut si el rebeliunea lui acum s-a cumintit



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Multumesc de info legate de olita, clar o sa merg cu Alexandra la proba dar mai astept un pic



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mababei spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Mabei, un bravo pentru puiutz si pentru tine; sper sa reusiti repede sa aduceti din nou barza la voi!

Gina lu' Ian
Ian are 1 an!




Ina, multam'. Desi a meritat toata asteptarea , sper ca ratacitoarea barza sa fie mai prompta de data aceasta si sa nu ne faca sa o mai asteptam inca 4 ani ca sa ne aduca o noua minune!


mihaela, mama de nazdravan Calin Cristian. din 14 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Pisik, Floric votata plecarea in excursie !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Mababei, pt operatiunea olita !!

Succes la bb2 !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

mai fetelor mai tineti minte discutia cu" unde facem pisu afara"???? azi era sa fac eu pisu.... in nadragi; ne-am plimbat frumusel vreo ora jumate, timp in care am bagat la apa la greu; si cand o luasem eu la goana spre bloc, ca ma "taia" un pisu.... a adormit mutzu; vaaaaaaaaaaiiii ce-am patimit pana s-a trezit; am stat intepenita pe o bancuta, nici n-am respirat, si evident mutzu meu care nu doarme afara nici taiat azi a dormit o ora jumate; la un moment dat am zis gata, ma dau la tufa!!!!!!!!; noroc ca s-a hotarat mutzimic sa faca ochi, ca deja amortisem si-n dinti de cat m-am abtinut; mi-a fost ingrozitor de rusine sa ma duc la paznicul parcului- ca ei au cabina eco cu cheie... da' cum sa-i zic?????? "nene tine-mi si mie copilu' si da-mi cheia la buda ca fac shushu????????".... bine, era si can departe de mine si ma gandeam ca pana traversez parculetul... ma duc degeaba ca se rezolva problema singura pe drum

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
UN ANISOOOOOOOOOOOR!!!!
dezMOTZarea
cum am venit pe lume

Mergi la inceput