Strumfi de iulie-august 2007 (181)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fianna spune:

Fetelor la mine bate vantul tare tare si e cerul intunecat ! Tine-ti -mi pumnii sa si ploua!!!! Desi cele 5 zile de ploaie anuale s-au terminat in martie....

fianna cu printisorul Matei


14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Dana, sa folosesti sanatoasa geanta! Sigur ca poti da vina pe poftele de gravida si pentru alte lucruri, daca are cineva ceva de comentat, zi-le ca se poate mai rau, pofta mea de gravida a fost un Tucson .

-----------------------------------
Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07


-----------------------------------
Larisa 6-12 luni***Larisa 1-6 luni***Sarbatori de iarna 2009
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

Am nevoie de vitamine pt pofta de munca.


Timi, Maria Sophie(05.08.2007) si Sarah Ioana (14.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

Citat:
citat din mesajul lui Timi07

Am nevoie de vitamine pt pofta de munca.


Timi, Maria Sophie(05.08.2007) si Sarah Ioana (14.04.2009)



eu am nevoie de vitamine pt pofta de viata ...

am asa o stare de kko, cica-i ziua mea azi...sau poate tocmai d-aia. daca nu eram gravida, cred ca ma imbatam si ma culcam , macar sa stiu o treaba.
n-am avut ce face si am tinut si copilu' azi acasa, sa petrecem impreuna . saracu'...la ce stare de nervi am avut, cred ca i-am facut si lui ziua nasoala, l-am cam repezit pt orice nu mi-a convenit mie . motiv pt care si el m-a taxat cu tot ce a putut.
plus ca azi am zis sa imi iau liber de la job, sa stau si eu linistita, dar telefoanele au sunat in draci, mult mai rau ca in alte zile...bineinteles ca unele lucruri necesitau prezenta mea la munca, asa ca o sa-mi iau papara sapt viitoare pt ca s-au amanat din cauza mea.

si totusi, ca parti frumoase ale zilei de azi: camera foto (cadoul meu de la sot) imi place , fii-miu mi-a cantat toata ziua "laaaaaa mutzi aaaaani, mami sa traiasca...", si afara a fost soare (in ultimii ani, de ziua mea era foarte nasol, lapovite, ploi...).

_

Mami de pui nazdravani, David (2/9/07) + 31+ Damian
Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

vivela..la multi ani,sa fii sanatoasa si iubita!!
cygni,dana..multumesc de raspuns.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

LA MULTI ANI VIVELAAAA!!!!! & all the good stuff alaturi de baietii tai.

Uite www.petapixel.com/2010/04/14/canon-5d-mark-ii-grooms-cake/" target="_blank">o camera cadou si de la mine.

Lasa ca esti gravi si ti se scuza "indispozitiile".





Timi, Maria Sophie(05.08.2007) si Sarah Ioana (14.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

La multi ani Vivela! Sa ai o viata superba alaturi de copiii tai. Cati ani faci? 18?

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Ei Vivela sper ca astazi, fiind si sotul cu tine sa te relaxezi si sa te simti mai bine.
La Multi, Multi Ani!!!! sanatosi si fericiti alaturi de baietii tai. Si sa dea Dumnezeu ca la anul, de ziua ta, sa te imbeti la tine pe terasa din fata casei voastre.

Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007) si 17 + cu un mare dolofan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

LA MULTI ANI VIVELA!

Nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

La multi ani, Vivela!

-----------------------------------
Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07


-----------------------------------
Larisa 6-12 luni***Larisa 1-6 luni***Sarbatori de iarna 2009
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput