LMA, mamiOanaAlex! Albinutze de Mai-Iunie 2009(70)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alic spune:

intru si eu repede, inainte de 12, sa va urez tot ce-i mai bun pe lume, multa, multa dragoste, fericire si binenteles:
La multi ani, draga noastra albinuta Sara!!!!! te iubim mult! sa ne traiesti!

---------------------------------------------------
ALICe, mamic de bebic Natalic (2 mai 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADA77 spune:


Va salutam cu drag de la Praga.Sper sa ne mai tineti minte,ca a trecut ceva vreme de cand nu am mai scris.Suntem bine..si mereu ocupati.Promit sa revin cu amanunte despre noi zilele urmatoare.
Acum am trecut sa uram un calduros La multi ani!pentru prima albinuta a stupului,SARAsi familia ei minunata.Va dorim tot binele din lume.

Pupam stupul,cu drag si dor.


http://picasaweb.google.com/Nichilciuc/Aprilie2010#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strunfita spune:

Sara, La Multi Ani!!! Sa cresti frumos si sa iti bucuri parintii! Sa fi sanatoasa si fericita!

p.s. scuze tare de intarziere

Carmina + Andreea (21.05.2009) si Bogdan (04.02.2005)
Poze ***Poze *** Poze
"Live like you were to die tomorrow, learn like you were to live forever." Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADA77 spune:

Buna dimineata.Intru sa va las o cafea...ca de restul se ocupa SARMISA,MAMICA PRIMULUI BONDAREL DIN STUP!!


LA MULTI ANI BEBE AARON,SA FII SANATOS SA CRESTI MARE ,FRUMOS SI SA-TI BUCURI PARNTII!!!
CU DRAG SI SPERAM CA SUNTETI BINE CU TOTII.SA AVETI PETRECERE FRUMOASA.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADA77 spune:

Anul trecut pe vremea aceasta,de PASTE,eram intr-o minivacanta la Baile Felix.Imi amintesc ca seara inainte de a pleca,sotul SARMISEI ne scrisese ca aceasta fusese internata in spital.Of am fost coplesita de emotii.Mi-a ramas bine intiparit in minte momentul...deh,plecam la un drum lung si realizam pentru prima oara ca oricand putea aparea ceva.In ziua in care am ajuns am citit despre nasterea SAREI.Apoi am profitat de concediu...Asta noapte ,aveam eu un feeling,dar am uitat sa verific.Asa se pare ca azi sunt prima care va felicita..dar SIGUR nu si ultima.Va fii.

O duminica placuta sa aveti.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

La multi ani, Aaron!Sa cresti mare, cuminte si sa fii fericit alaturi de minunata ta familie!

De la noi primeste calde imbratisari, multi pupici si www.mysong.ro/product--aron--39.html" target="_blank">cantecele de suflet

O zi de vis!

S-ar putea ca ziua lui Razvan sa nu fie nici pe departe asa cum am vizat-o si am programat-o in gand pas cu pas...se intrevede o plecare din tara..da, tinem copilului ziua in Bulgaria ca d`aia plecam vreo 11 familii(22 de parinti si vreo 15 copilasi)



***Andrei~Razvan, surprize in imagini***Hainute alese pentru printi si printese!***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns badriana spune:

Aaron mami Sarmisa.

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

La multi ani, Aaron!

-----------------------------------
Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07


-----------------------------------
Larisa 6-12 luni***Larisa 1-6 luni***Sarbatori de iarna 2009
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

LA MULTI ANI,AARON!Sa ai o viata minunata si sa fii sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

AAron

MADA!!! ma bucur ca ai mai trecut pe la noi! am vizionat pozele cu puiutul ..seamana mult cu tati sau mi se pare mie?

Mami de Sebastian Gabriel 30.Mai.2009 http://b1.lilypie.com/1dPfp2.png
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">Burtica si Sebastian

Mergi la inceput