LMA, mamiOanaAlex! Albinutze de Mai-Iunie 2009(70)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

SARA ! La multi ani, multi si buni!
Sa fii sanatoasa si sa ai noroc!
Ioana, de la tine asteptam vesti - povesti de la prima aniversare!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ganesha spune:

la multi ani Sara sa dea Dumnezeu sa fi sanatoasa si fericita alaturi de familia ta.
La multi ani mami de Sara sa fi sanatoasa si sa ti se implineasca toate dorintele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

La multi ani Sara! http://claraturcu.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

am intrat cu calde emotii in inima stiind ca astazi sarbatorim primul anisor din stup

La Multi Ani Sara! Numai bucurii sa ai in viata,absolut tot ce iti doresti,iar tu Ioana sa te bucuri de familia ta minunata. Va pupic

Sunt la salon,pregatindu.ma pt cele 2 nunti si scriu de pe tel.trimit repede sa nu pierd mesajul si revin pupici

mami fericita de Maya Teodora (17.05.09) binecuvantarea si minunea noastra
poze cu noi si printesa ***www.onetruemedia.com/shared?p=925437d7a0f0c96a6a0847&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete Maya***www.onetruemedia.com/shared?p=834e5a3921b68aa10112f5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> albinutze mai iunie 09]****povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ganesha spune:

fetelor si eu sunt tare emotionata,ma strange stomacul :) nici nu-mi vine sa cred ca a trecut un an, nu am cuvinte sa va spun ce simt, mare chestie cu forumul asta, parca am fi surate. Eu una cel putin am emotii pt fiecare dintre noi...
andata... saru'mana de reteta, si inca odata bravo tie, asa curaj mai rar! poate cand se apropie Amir de majorat mai fac si eu unul, ca pana atunci poate uit cum e cu noptile nedormite Numai ca acum imi dau seama ca tu esti o mamica mult mai tanara, cand o sa se apropie Amir de majorat eu o sa fiu o baba veritabila
Coraly... super fain pretul, e la jumatae din cat am dat eu, din pacate eu nu pot sa comand pe net aico
ana...super bine suna ideile tale de mot. E fain ca aveti unde sa faceti afara, eu ma gandesc ca va trebui sa inchiriez un separeu la un local ca ce fac eu intr-un amarat de apartament de bloc, ca doua randuri de bunici, nasii si noi tot suntem cativa si nu am unde sa pun masa asa de mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

tare greu ma descurc cu tel, am scris o gramada si m.a sunat cineva si a disparut

Multumesc din inima pt urarile de ziua sotului.
Am facut acasa, in 10 ani nu l.am vazut asa emotionat decat la nasterea Mayei cand i.am adus tortul cu poza lui si a mayei pe care scria La Multi Ani,tati

Am fostt 25 de persoane toti cu copii pana in 2 ani,nici acum nu mi.am revenit din oboseala,si toti ne.am pus coifuri d ee petrecere si sunatori si l.am asteptat in sufragerie cu tortul. Ii jucau ochii in lacrimi de emotie

Si cand te gandesti ca nu vroia nimic cu o zi in urma

Barbatii astia

Revin sa nu pierd si pe asta

mami fericita de Maya Teodora (17.05.09) binecuvantarea si minunea noastra
poze cu noi si printesa ***www.onetruemedia.com/shared?p=925437d7a0f0c96a6a0847&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete Maya***www.onetruemedia.com/shared?p=834e5a3921b68aa10112f5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> albinutze mai iunie 09]****povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

doamne fetelor ce nod in gat am si m-au rascolit amintirile..... Un an.....

Anda,extraordinar gest si emotionant....

Ana,parca mai ieri traiam emotia vestei nasterii Sarei

Philip,sanatate multaaaaaa

Maria,pupici ma bucur ca ai dat un semn

Cosminica,nicuratze,ganesha,calra abia astept sa intru la calculator sa pot vedea poze caci pe tel nu pot

Coraly,da te rog link.ul de unde ai comandat antepremergatorul

Alynta,gospodina desavarsita,pupici

Andata,foarte comica faza cu lumanarea :)). Ffff interesant si emotii extraordinare,majorat si mot in acelasi an. Pupici

Anda si dana,voi aveti motul in aceeasi zi :)

Acum abia imi pune nuantatorul,uffffff cat dureaza





mami fericita de Maya Teodora (17.05.09) binecuvantarea si minunea noastra
poze cu noi si printesa ***www.onetruemedia.com/shared?p=925437d7a0f0c96a6a0847&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete Maya***www.onetruemedia.com/shared?p=834e5a3921b68aa10112f5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> albinutze mai iunie 09]****povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

lauraa deci pana la urma ati facut petrecere surpriza... nice, mai ales daca i-a placut sotului
danami, cred ca la ea te refereai. deja a rupt turta biancai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Lauraa ce faina petrecerea! Bravo! Multumesc!


Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si MATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Dragele mele scumpe si dragi (de doua ori) va multumim tare mult pentru urari. Intru repede, au inceput invitatii sa soseasca, Sara doarme, intru maine sa va povestesc cum a fost. pana atunci, virtual, va ofer mancarica si suculet si vinulet si de toate... Nu am timp sa gasesc emoticonurile necesare
Va pup pe toate si multumim mult!!!! Sa avem cu totii copilasi sanatosi si voiosi!!!!!!!!!!!!!!

Ioana, Rebeca (16.05.2004) si Sara (17.04.2009)
Creste fata mica... Creste si minunea Rebeca
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/bebebeca



Mergi la inceput