FIV la Cluj 33

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Corina,asa e,n-avem cum sa nu avem emotii la o chestie din asta,ca doar nu suntem de piatra,faza e sa ne putem controla in asa fel emotiile sa putem colabora bine cu medicul si bioloaga,anestezist sau cu cine mai trebuie in momentul crucial.

Doamne da sa iasa luna asta,asa cum iti doresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Haide Ale hai cu vesti f.bune ca noi tinem pumnii
Cori emotii avem toate ,iti spun sincer ca eu una sunt dupa 3 inseminari si 2 fiv acum al treilea si tot am emotii dar cu DD inainte. Sper sa ne intalnim fiind in aceiasi perioada numai ca eu sunt la dr. Micu ( cabinete diferite)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

ale darga ti-ai vazut embrionasi? ....pe unde umbli?

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

ei fetelor se vede ca se apropie weekendul...sunteti cam obosite sau suparate ...cum e vreme la cluj ?hai curaj

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Buna dimneata fetelor!
Va ofer o
Ale te asteptam cu vesti foarte bune
Buna dimineata alinuta,aici la cluj e urat,a plouat,dar tot e bine ca vine weekend-ul!
Georgetani,corina,va asteptam si pe voi cu vesti foarte bune
O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Neataaaaaaa si multumesc de cafeluta- bunaaaaa
Azi am dat startul la de primavara-vara speram sa ne ajute DD sa fie ultimul FIV ( poate cifra 3 e cu noroc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Ale- hai cu vestile bune- noi tinem pumnii stransi in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Bravo georgetani
Doamne ajuta sa fie ultimul fiv si ultima IA pt. toata lumea,ca tragem apoi un chef si niste fara alcool bineanteles
Imi spui te rog si mie de ce trebuie la FIV intai inhibare,si ce inseamna inhibare,si apoi stimulare?
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Georgetani,e tare frumoasa Constanta,am fost acum 2 ani cu gasca si ne-am cazat intr-un apartament de 4 camere situat pe faleza!
Cum te trezeai vedeai prin geamurile de termopan din alea mari,mareaaa;super mistooo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

buna ...pt astazi am terminat munca ...acum incepe lucrul acasa aspirat,spalat pe jos si rufe ,putina papa si mai vad ....sunt singura ,,,sotisorul este in delegatie maine dupa masa vine ....sunt cu ochi pe voi

buburneak

Mergi la inceput