FIV la Cluj 33

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

buna ...vam gasit in sfarsit ...acum am sa va citesc putin din urma sa vedem cum merg treburile in orasul meu iubit...

cristina3343 mersi

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Alinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

stiti cum se zice ca... ca ACASA nu-i nicaieri si sa stiti ce este foarte adevarat ...va pe toate sunteti niste luptatoare ...

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

fetele! marti fac punctia cu dr Micu. sa va rugati Domnului sa iasa bebei sanatosi si frumosi. va doresc si voua acelasi lucru!


cristina3343 - da draga mea. am ales la sfatul preotului la care mergem. e fff important pt noi ca ne-a dat binecuvantarea. marti fac punctia. tu? ce faci?

brunadria - Doamne ajuta! sa aiba toate fetele rezultat. sa ne vedem cu toate cu II.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Da ale,e important ca v-a indrumat preotul(uneori la o rascruce e important sa ne indrume cineva in care credem),Doamne ajuta!(parca am si eu emotii,parca as fi in pielea ta!)
dupa cat am citit pe aici,am inteles ca punctia se face sub anestezie totala,dar cred ca si tu stii asta ;am vrut sa sugerez ca nu doare nimic,nu simti nimic.
Te pup si-ti tin tare pumnii sa fie bine si sa ai bebelusi frumosi si sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Edennoa,eu testul postcoital l-am facut cu bioloaga ce se numea Stela Surd parca,dar la ambele IA au fost 2 tipe noi,nu stiu cum le cheama,sorry...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Brunadria,iubita,ce faci,ai ajuns?

la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

neat clujul....haideti somnoroaselor la cafea ...la budapeste o vreme foarte frumoasa...e vroiam sa va intreb cine ce stie depre luatul temperaturi pt ca ma-m apucat si eu de ieri in z 14 si aveam 37.1 ,astazi 37.2 ....nu stiu prea multe despre asta numai ce am citit pe ici pe colo...sa aveti o zi deosebit de buna

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Buna alinuta,

Multumim de cafea,e tare greu dupa 1 Mai,mie parca mi-e si rau de la stomac,le-am cam exagerat cu
O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Salutare de la mare
Ale tinem pumnii, sa dea DD sa ai oute babane si sa se fertilizeze cat mai multe
Uratica ce dor imi era de tine, ma bucur sa aud ca in curand intri si tu in linie dreapta - bafta. Sanatate tatalui.
Cand ai timp mai dane cate o stire despre tine ca noi ne gandim mereu la tine
Brunutule sa inteleg ca te-ai asezat din nou la start ? cand vei incepe mai exact?
Cristina3343 -
Alina cauta pe net ca exista model de grafic-succes

Mergi la inceput