Pufuleti de ianuarie - februarie 2010 (34)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui oani_2002

Multumesc de cafea Iulenca. Ti-am admirat puiutii. Sunt super simpatici amandoi, sa-ti traiasca! Si La Multe Luni/Ani lui Vladimir!
Si cu ocazia asta La Multe Luni si celorlalti sarbatoriti de azi: mara letitia, bucura nicolia, florin cristian si alexandru.

La noi e urat si ploua, Lucas e marait, eu sunt racita si fara voce si imi fac curaj sa-mi las pt prima oara copiii cu baby-sitter! Vestea buna e ca ma duc la restaurant cu tati, prima data in ultimii 5 ani! Vestea proasta e ca ma cam irita ca-mi las copiii...desi am gasit o tanti super, super draguta, dintre educatoarele de la gradinita lui Andu, pe care el o stie si care ii place mult. Uf, sper sa fie bine, ca avem si noi nevoie sa luam o gura de aer proaspat si daca bunicii nu-s prin preajma...




Mami de Lucas (06.02.2010) + André (30.01.2006)

distractie placuta cu tati!
multa sanatate sa ai![aspirina saracului...]


cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

Citat:
citat din mesajul lui oani_2002

Multumesc de cafea Iulenca. Ti-am admirat puiutii. Sunt super simpatici amandoi, sa-ti traiasca! Si La Multe Luni/Ani lui Vladimir!
Si cu ocazia asta La Multe Luni si celorlalti sarbatoriti de azi: mara letitia, bucura nicolia, florin cristian si alexandru.

La noi e urat si ploua, Lucas e marait, eu sunt racita si fara voce si imi fac curaj sa-mi las pt prima oara copiii cu baby-sitter! Vestea buna e ca ma duc la restaurant cu tati, prima data in ultimii 5 ani! Vestea proasta e ca ma cam irita ca-mi las copiii...desi am gasit o tanti super, super draguta, dintre educatoarele de la gradinita lui Andu, pe care el o stie si care ii place mult. Uf, sper sa fie bine, ca avem si noi nevoie sa luam o gura de aer proaspat si daca bunicii nu-s prin preajma...




Mami de Lucas (06.02.2010) + André (30.01.2006)

distractie placuta cu tati!
multa sanatate sa ai![aspirina saracului...]


cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze


asa creste Alex



Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oani_2002 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex



Multumesc frumos de urari, fetelor!
A fost frumos ieri la www.flickr.com/photos/44547000@N05/?saved=1" target="_blank">botez, Iuria a fost cumintica!
Preotul a avut grija s-o tina de manutze sa nu se sperie!
Am pus cateva poze , alea profi vin maine, cred..
Au fost multi prieteni prezenti, am primit multe cadouri si am lacrimat putin cand a "bait-o"

_
www.flickr.com/photos/44547000@N05/" target="_blank">Iuria inimii mele... (01.03.2010)


Sa-ti traiasca micuta crestina! ati fost tare frumoase amandoua!

De ce joi?

Mami de Lucas (06.02.2010) + André (30.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Neatza!
Iar am alergat sa va prind. Vorbarete nu gluma in dimineata asta.

Cristies imi pare rau de intratul in butoi, sper sa stea acoperit butoiul ala muuuuulta vreme de acum.
Andre_lina drum bun di have fun!
Lorex ce mamica frumoasa si ce bobitza pe masura mamicii!
Oani distractie placuta diseara!

Mirela fericita de Mara Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

oani,am postat aman2 in acelasi timp ultimele 2 mesaje

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyella spune:

fetele multumesc tutuor pentru sfaturi
de schimbt nu am schimbat nimic la baita aceeasi cadita, apa aceeasi temp, probabil treb sa evit sa ii fac baie daca e agitata
mai vedem oricum va pup pe toate
noi plecam in parc la plimbare

fericita de buburuza Andreea Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_g spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le

lorex, super pozele, super mami, cati ani ai, 18-19? Oricum, sunteti doua frumoase, si tu, si Iuria!

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

Now, bring me that horizon!


eu ma gandam la un 16-17, serios

mama lui STEFAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui happyella

fetele multumesc tutuor pentru sfaturi
de schimbt nu am schimbat nimic la baita aceeasi cadita, apa aceeasi temp, probabil treb sa evit sa ii fac baie daca e agitata
mai vedem oricum va pup pe toate
noi plecam in parc la plimbare

fericita de buburuza Andreea Maria


plimbare placuta!

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies


Lorex, cum a fost la botez? Am vrut sa te intreb de ce ati ales sa faceti joi? Si inca ceva, AKA este o prietena a Dastefei din Bucuresti? Ma gandesc ca am putea sa vorbim cu ea sa ne dea un nr. de cont ceva si sa scoata ea banutii sa ii dea Dastefei? Cum credeti ca e mai bine?



Datina spune ca joia se boteaza copii, apoi sambata se scot din mir si se petrece! Eu nu am gasit sala sambata asa ca o sa petrec duminica.

cat despre Dastefa, asa ma gandeam si eu!



_
www.flickr.com/photos/44547000@N05/" target="_blank">Iuria inimii mele... (01.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Citat:
citat din mesajul lui cristies


Lorex, cum a fost la botez? Am vrut sa te intreb de ce ati ales sa faceti joi? Si inca ceva, AKA este o prietena a Dastefei din Bucuresti? Ma gandesc ca am putea sa vorbim cu ea sa ne dea un nr. de cont ceva si sa scoata ea banutii sa ii dea Dastefei? Cum credeti ca e mai bine?



Datina spune ca joia se boteaza copii, apoi sambata se scot din mir si se petrece! Eu nu am gasit sala sambata asa ca o sa petrec duminica.

cat despre Dastefa, asa ma gandeam si eu!



_
www.flickr.com/photos/44547000@N05/" target="_blank">Iuria inimii mele... (01.03.2010)


e in functie de zona,la noi se boteaza sambata si se ia mirul duminica

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput