Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

crisuletz, in ce zona a bucurestiului e campul cu pricina? si ce fel de ferma ?


Mami de (28.10.2008) si bb2 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunset_zuzi spune:

miruna saru`mana
alinushca da-mi si mie adresa ta de mes asa sa stiu ca te am acolo in caz de ceva

Doamne ai grija si de noi 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ral_eli spune:

fetelor vreau si eu parolele, pls
cum e cu pm? trebuie dezactivat ca sa primesc mesaje sau nu, ca numai inteleg nimik

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisuletzul spune:

noah fetele,am citit ce ati scris!!!sunt la curent cu toate!
ALexa1985 : Am auzitca doctorul Peltecu este bun si sincer vreau sa merg la el ca am si amaratul ala de chist de 6cm plus ca am luat in primele 4 sapt de amenoree doxiciclina.....si m-a speriat doctorul la care am fost prima oara!oricum verdictul este dat, BEBEUL RAMANE!!!singura chestia e ca am auzit ca datorita chistului s-ar putea sa nasc prin cezariana!!!
alinushca: daca devin pacienta domnului doctor Peltecu, mai mult ca sigur voi naste la Filantropia....Acum,sincer si eu mi-ar dori bebe`ul in camera,dar am inteles ca este foarte obositor!Poti sa il ceri cateva ore sa stea cu tine in camera!!!
cu cearta....s-a rezolvat!!!

Problema este ca ...daca eu am greturi ,si el are....daca imi este somn....si lui ii este....si la cearta,este nebunie!!!Conduceam amandoi aceasi firma,avem aceleasi probleme,el isi redirectioneaza toate apelurile catre mine....eu ma crizez din cauza clientilor si seara imi vina sa il spanzur!!!
este bine ca in weekend suntem un cuplu iubitor!!!
Ma enervez,pt ca .....tot uit ca este barbat:))....deja este gelos pe Bebe....uof....am un copil de 30 de ani!!!!...dar il iubesc ca este al meu

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisuletzul spune:

alinushca...campul meu este intre buftea si tartasesti.....deci....tin de comuna CIOCANESTI
Inainte era o ferma....acum e transformata intr-o firma de reciclare!Cu asta ma ocup!
este un mic teren de 29000mp.......daaarrrrr pe camp!!!!
bine nu fac mare scandal....ca fac in jur de 30min pana la plaza mall,dar partea draguta este primul meu vecin e la 4km

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ciocanesti suna bine si clar nu-ti bate nimeni la usa ca dai muzica prea tare

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeacc spune:

Mirunam, ce mica-i lumea; si Sebastian tot la teacher Viviana este.Deci baietii nostri se cunosc si probabil ca si noi.Multumesc pentru parole!

Fetelor, totusi, macar cele din Bucuresti, cand ne vedem si noi?

Si ptr ca tot se vb de doctori eu o sa nasc cu dr Strajean la Elias sau Euroclinic. Pe Sebastian l-am nascut la Elias si a fost f bine, iar acum au mai si modernizat.Eu voi naste tot prin cezariana.



Andreea, mami de baiat si 10+
asa creste burtica
www.perfectnanny.ro/" target="_blank"> ... we care

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna

fetelor eu am o foame non stop . acu mananc, in 10 min. imi este foame ...in ritmul asta...nu stiu cat o sa ma fac

o zi buna sa aveti

7+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunset_zuzi spune:

care este adresa de email care trebuie pusa la picasa?

Doamne ai grija si de noi 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeacc spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisuletzul


Problema este ca ...daca eu am greturi ,si el are....daca imi este somn....si lui ii este....si la cearta,este nebunie!!!Conduceam amandoi aceasi firma,avem aceleasi probleme,el isi redirectioneaza toate apelurile catre mine....eu ma crizez din cauza clientilor si seara imi vina sa il spanzur!!!
este bine ca in weekend suntem un cuplu iubitor!!!
Ma enervez,pt ca .....tot uit ca este barbat:))....deja este gelos pe Bebe....uof....am un copil de 30 de ani!!!!...dar il iubesc ca este al meu

6+


si sotul meu a "suferit" alaturi de mine la prima sarcina, s-a ingrasat si il durea burta .

Andreea, mami de baiat si 10+
asa creste burtica
www.perfectnanny.ro/" target="_blank"> ... we care

Mergi la inceput