FIV in Ungaria 102

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

tamy, are la arena o tocanita cu cartofi de lesini!cum stai cu fata la statuia egipteana, pe dreapta, unde are mancaruri gatite ca la mama acasa!mancam cu 1900 de forinti de mama mama!io si sotul samirei suntem fani, si acum jinduim la tocanita!

sa te duci NEAPARAT la gradina zoologica. e super!iei metroul ala mic si caraghios din vorosmarty ter si cobori las penultima statie (sau antepenultima).
bafta la punctie!

pamy, din 5 foliculi, imposibil sa nu se fertilizeze! nu nr conteaza, ci calitatea. eu am avut tot asa si acum sunt !

roxy, bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

tamy, acuma vad ca barza iti stie adresa. si eu mi-am luat anul trecut de la florarie o barza pt un ghiveci de balcon, am zis ca poate vine mai repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Mancat tocanita azi! Vazut gradina zoologica ieri!
Placut si mancarea si zoo! Pai azi am descoperit mancarea de la Arena si cred ca o sa merg acolo pana ma satur!

incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

adino....cum stai cu fata la spatele zeitei...in dreapta...daca stai cu fata la fata zeitei e in stanga

fataaaaaaa...te iubeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesc.....acum am vazut mesajul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

Hei fetele ,eu am avut o gramada de treaba de rezolvat.Deabea astept sa plec la Budapesta
tamy tine minte pe unde se hoinareste si se mananca la Budapesta ca eu nu am timp sa notez.Ma bazez pe tine ca esti acolo .Dupa punctie tragem chef ,cica e bun la endometru .Fug la treaba,ca la cata am,cred ca nu mai dorm pana ajung la Budapesta
fetelor va pupppp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

tammy
hmmm ... ce repere bune ti-ai trasat pt Budapesta , trebuie sa iau notite ... incep cu gradina zoologica , apoi mall Arena , ..altceva?
Pai eu anul trecut am plecat din Szeged sa vizitez Budapesta cu 2 zile inainte de punctie de imi era frica sa nu care cumva sa-mi pierd outele pe drum.
Dupa punctie o sa fii in forma stai linistita.
BAFTA !!!

MTHFR - C677T genotip heterozigot , A1298C - genotip heterozigot ; antitrombina III sub limita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Legat de spalaturi vaginale dupa ET - si eu sunt de parere ca e mai bine sa nu. De fapt cred ca e mai bine sa nu fie facute deloc in sarcina, parca asa tin minte.

Pentru fetele care sunt sau vor merge la Budapesta - noua ne-a placut mult muzeul de arta aplicata.

Am avut botezul duminica si a fost superb. A fost asa cum mi-am dorit - cu familia si prietenii. Slujba a fost foarte frumoasa, iar Nicholas s-a comportat exemplar. Chiar i-a placut.

Bafta multa!

Laura de Nicholas James 9 Noiembrie 2009
Poze
www.youtube.com/watch?v=2rJh5IWto3M" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

Fetelor
stiti cumva la ce pret este penul de GonalF de 900 ui in Ungaria?
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

LUCK, ai un pm.

incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dent spune:

speranta2008, costa in jur de 650 lei. Mult succes!

Mergi la inceput