Dieta RINA (10)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki_50 spune:

multumesc pentru carte in mod sigur imi va fi mai usor acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

korri ai crescut?
eu am fost harnica. am spalat galusca, am hranit-o. am hranit sot, m-am hranit si eu vai bun a fost.
nu mai pot sta ca are chef de joaca alex. cantam si ne jucam

dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
14.04.2010-68.7 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korri spune:

Daaaaaa.... Alina, am crescut in latime. Nu ai vazut ce prapad am facut in vacanta? Si ma laudam ca o sa mananc cu atentie. Am mancat cu mare atentie sa nu ramana nimic pe masa
Acum sunt curioasa cum reactioneaza organismul meu la a doua tura de rina.
puuuup fetele

A doua tura de Rina, sper cu mai multa ambitie ca prima data

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui korri

Daaaaaa.... Alina, am crescut in latime. Nu ai vazut ce prapad am facut in vacanta? Si ma laudam ca o sa mananc cu atentie. Am mancat cu mare atentie sa nu ramana nimic pe masa

aia da. spor la treaba din nou
eu tot mai bag un ochi pe aici. pe la gravidute si mamici de cluj mai scriu retete pt bebei mi-am facut niste pofteeeeeeeee. capsuni, piersici, alea alea...astea-s fructe nu citrice si banane o sa tin dieta asta cand e sezonul de fructe care imi plac. adica incepand cu capsunii pana la prune toata varaaaaaaaa

dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
14.04.2010-68.7 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

neata
is bolnava, ieri am facut febra 39 cu frisoane si tot tacamaul. sa fie gripa? doar m-am vaccinat dar cine stie...partea buna a fost ca n-am putut manca mazarea si-am mancat niste orez fiert gol. nu m-am cantarit, oricum cartea spune doar o data pe saptamana si asta ar fi maine. de dimineata am mancat niste pepene galben si migdale ca sa pot lua medicamente si la vreo 2 ore, 2 prune. uf, mai bine eram azi la ziua de vitamine ca nu-mi vine a manca nimic :( probabil paste la pranz, daca le pot inghiti.
elly, trimit pm
miki, bun venit
korri, alina, nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Miki- bine ai venit, te-am trecut in listutza

Fetelor- daca vreti sa adaug si inaltimea- va rog sa scrieti fiecare ce inaltime aveti si actualizez datele.

Azi PROTEINE- am mancat o salata verde, rosii & castraveti + piept pui fript.
Diseara nu stiu ce pap- pt ca nu am nk de mancare acasa.
Tb sa ma gandesc ce fac pt maine- la amidon.




Elly

Astept, astept si iar astept ......
Rina: 13.02 (77kg)...22.02 (75kg)...01.03 (74kg)...08.03(72.5kg)...15.03(70kg)...05.04(71kg)...12.04(69kg)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

philip multa sanatate poti manca si numai fructe zic eu. sigur slabesti si asa. mai bine mananci ce iti cade bine.
elly eu am 1.65, cred...poate am crescut si eu ca si korri
am mancat si a doua portie de fasole

dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
14.04.2010-68.7 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korri spune:

Am mancat eu azi cumintica fructe si legume si i-am dat lui bebe o prajiturica pe care el a refuzat-o si m-am trezit ca o mancam eu cu mare placere.Dar era miiiiica de tot. Mare purcica mai sunt

phillip sanatate multa
elly puup pentru listuta

A doua tura de Rina, sper cu mai multa ambitie ca prima data

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

korri da crezi ca eu nu mananc de la bebe? 2-3 lingurite de alea mici de-ale ei cu pireut de legume sau de fructe, niste cereale de orez cu lapte zici ca eu tre sa ma dezvolt acuma

dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
14.04.2010-68.7 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela.t spune:

Buna fetelor. Numele meu e Mihaela, am 38 de ani si am doi copii,unul de 17 ani si unul de 11 ani. Toata viata am fost ok cu kilogramele, chiar si dupa nasteri, adica 1,75m si 57-58kg. Dar in momentul in care am sosit in Canada( am emigrat acum 4 ani din 2005, la sfirsit) am inceput sa pun pe mine brusc kilograme. Acum am ajuns la 71 de kilograme si sunt disperata. Numai ce am descoperit acest site,snt noua pe aici, dar am deja citit toate mesajele voastre de pe forum cu privire la aceasta dieta si am inteles ca ea chiar functioneaza. As vrea sa va rog si eu frumos sa-mi trimiteti si mie cartea aceea pentru ca sunt farte hotarita sa incep si eu acestaa dieta cit mai curind posibil.
Adresa mea de e-mail e: mihaelatrifoi2004@yahoo.com
Multumesc mult si pe curind pentru ca mi-ati trezit interesul si imi place foarte mult forumul vosru.
Mihaela

Mergi la inceput