Fulgusori Nov-Dec2009(61)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
nu va suparati, fac o www.youtube.com/watch?v=MPGjZ4gjOR8&feature=fvst" target="_blank">dedicatiune

ce subtila esti
Lumi, distina conoisseur-e cu capison poftea la Porto, da' daca tot ai venit cu el, il dau repede pe git sa stinga tuiculita cu care am inceput. Si apoi continui cu bere, ca nu fac discriminare, sa fie neica
ralu_seby mai ai grisine cu rozmarin?
raluci, tu zici de capsuni ca trec prin lapte si face copchilu bube?


mami de Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Rgagapie am vazut poze frumoase cu o papusica... e delicioasa!!!

LauraB frumoasa rugaciunea. ce scrii tu acolo e foarte interesant pt mine.... sunt cu ochii pe tine!!!


Din pacate Flavius este infundat in nas.....iar raceste..offfffff
..si doarme pe burtica...mie nu-mi place, ca imi vine sa stau treaza sa-l pazesc ....grele..

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

Raluci eu am gasit la Real la oferta, daca vrei iti cumpar si iti trimit, eu de la Milupa ii dau dar nu ii prea plac cu lapte asa ca le fac cu suc de mere

Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui lili_a

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
nu va suparati, fac o www.youtube.com/watch?v=MPGjZ4gjOR8&feature=fvst" target="_blank">dedicatiune

ce subtila esti
Lumi, distina conoisseur-e cu capison poftea la Porto, da' daca tot ai venit cu el, il dau repede pe git sa stinga tuiculita cu care am inceput. Si apoi continui cu bere, ca nu fac discriminare, sa fie neica
ralu_seby mai ai grisine cu rozmarin?
raluci, tu zici de capsuni ca trec prin lapte si face copchilu bube?


mami de Mariuca


bai parca asa stiam, ca sunt alergene nu si ca fac copii bube

fetele cu puradei mai multi, ce stiti ?

Raluca, mamica de Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

buna seara.ce ati mai scris.ca in vremurile bune.
noi am fost afara astazi cam toata ziua.
la 10.00 am plecat la curte ,apoi am fost la soacra la spital dar nu am urcat ca eram cu stefan.apoi am facut o plimbare in selgros.
daca am ajuns in buc pana au fost socrul si sotul la soacra(spitalul de urgenta floreasca)m-am plimbat prin zona si am gasit 2 magazine cu produse eco.unul se numeste naturalia si e vis-a-vis de spitalul euroclinic/stadionul dinamo iar al doilea e pe straduta de langa restaurant perla(care duce la spitalul de urgenta).
daca am fost in selgros am verificat toate cutiile cu cereale pe care le aveau si am observat ca in afara de nestle toate aveau zahar(milupa,humana,nutriben,ulker,bebelac).
saptamana asta ajung si in real si verific si borcanelele si restul cerealelor(hipp ,topfer,organix).nestle si hipp sunt ok la borcanele.am vazut si unele hame pe undeva dar nu stiu ce contin.
cand verific va anunt.
am de recapitulat un intreg capitol.
ofer si eu o apa plata ca nu am avut timp sa fac suc de grefe.
la multe lunite puilor nostri mici.
toate fetele.

Mami de Bebe George-Stefan (15.11.09)

http://picasaweb.google.com/105038517007457819848

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

rgagapie "tarancuta" Imi place si fata si costumatia.

Am gasit in bar niste tequila, scot si niste cuburi de gheata sif eliez si o lamaie....si sa nu uit ....sarea.

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui Biara

Raluci eu am gasit la Real la oferta, daca vrei iti cumpar si iti trimit, eu de la Milupa ii dau dar nu ii prea plac cu lapte asa ca le fac cu suc de mere


inteles sarutmanusitele, las ca dau maine fuga la hipermarchet ceva si daca nu gasesc bagam o posta

te servesc cu un seridane mai am ca vad ca nu-i inghesuiala

Raluca, mamica de Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumfy_12

rgagapie "tarancuta" Imi place si fata si costumatia.

Am gasit in bar niste tequila, scot si niste cuburi de gheata sif eliez si o lamaie....si sa nu uit ....sarea.

Mami fericita de strumfita


io as dori un shut va rog

dar o tigara mentolata care da

Raluca, mamica de Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Pai stiu ca la copii nu e voie sa le dam, dar noi nici d-astea sa nu mincam? Ma gindesc ca n-o fi foc de la citeva, si-asa 90% din capsunile care se gasesc nu mai au aroma ca pe vremuri, maica
LauraB multumim mult pt informatii, miine ma pun la puricat

mami de Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
www.youtube.com/watch?v=URywqksdTW0&feature=related" target="_blank">ITALIA
Bag Pm cu adresa, parca vad ca ajunge pudra de pufuleti si am si eu cu ce diversifica. Fetelor, eu predau stafeta la forumu' lui tati, nu inainte sa va spun ca ma bucur mult ca suntem aici. Noapte buna Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput