*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (398)
Raspunsuri - Pagina 15
ramo_cata spune:
simo la multi ani sotului!!!sa fiti sanatosi si fericiti 
RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
http://community.webshots.com/user/ramonika8128
Simo27 spune:


La multi ani scumpa buburuza ANTONIA!


mami de David
, Sam
si Siluan
"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"
Simo27 spune:
Ah,multumesc de urari
-o sa ii transmit![]()
sa curga sampania





si mancarica





si tortuletul-bun-bun
(na,ca astia nu am emoticon cu tort
)!
Astept prima tura de musafiri...![]()
mami de David
, Sam
si Siluan
"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"
Simo27 spune:
Acum a plecat bona-ajutor
,ca mi-a facut si curat ,mi-a stat si cu copilu pana am fost la cumparaturi!ce bine eeeeeee
mami de David
, Sam
si Siluan
"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"
ramo_cata spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui Simo27 Acum a plecat bona-ajutor ![]() mami de David , Sam si Siluan![]() "Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are" |



RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
http://community.webshots.com/user/ramonika8128
blankar spune:
Ursu foarte dragut filmuletul,baietii sunt adorabili!
Simo am vazut si eu pozele de la botez,chiar ca arati odihnita si
frumoasa!
vreau sa va spun asa in soapta ca a fost prima noapte de cand s-a
nascut Marc ca a dormit de la 1o la 7 dimineata!
bineinteles ca eu m-am trezit pe la 3 ca deja mi-a intrat in ritm
ce bine ar fi sa ramana asa
vezi ce bine e Simo cu ajutor!
cu binele ne obisnuim repede![]()
va pupi
http://community.webshots.com/user/blanka75
zozela spune:
Oh,am vazut si eu pozele australiencei zgarcite! Da zgarcita rau,ma!!
ochisorii frumosului si hai,fie,o pup si pe ma-sa si recunosc si eu ca arati tare bine asa!!
Bashinicile si alte neplaceri ale sarcinii nu se vad in poze![]()
Si i-am vazut si pe ursuleti,dragii de ei,ca tare-s frumusei!!

Si-am vazut si familionul de la Brasov,frumos gatit de asa mare sarbatoare!


La multi ani,socrului mare!!![]()

Cu IQ-urile m-ati ametit,nici nu v-am putut urmari
Eu una nu ma stresez deloc! M-am mai dus odata cu baietul prin doftori si m-au facut de ras
Copiii sunt sanatosi-mamele sunt bolnave! Asa-i mimo?!![]()
Pe bune ca nu mai pot! Ma retrag la tavaleala.Parca-s goanga
tonic spune:
Vremea asta si treaba m-au turtit de tot.
Am vazut pozele de la Simo
: baieti frumosi, mamica frumoasa, atmosfera super. Eu n-as fi dat copilul sa se pozeze toata lumea cu el
poate doar in schimbul unei taxe considerabile
. Simo, sa nu cumva sa crezi ca asta e o critica, doar ca sunt eu mai ciudatica
, fapt confirmat si stiut de cunoscutii nostri.
Mi-am amintit pe cine am mai vazut.
Teo si Stela doua domnisoare frumoase si elegante, cea mica in mare verva la petrecere, asa cum si era de asteptat, iar cea mai maricica frumoasa si slaba, asa ca sa nu-si mai faca griji. 
Azan si Beca unul mai frumos ca celalalt, dar cel mai mult mi-a placut poza de la Paste, cred, cu Rebecca in costumas de stofa cu palariuta, asortata cu mami 

absolut superbe amandoua.
Blanka si Eric la pescuit, super locatia, casa era fff frumoasa, si mami f relaxata, ma bucur ca ti-a priit si ca ai putut sa-ti iei o mica pauza. Am vazut si pozele de la Iepuras, tare scumpi sunt baietii, Eric la cautat de oua
.
Am vazut si montajul cu Vlad si Albert doi frumosi minunati, bebe si el mare si frumos
falcutele. N-am inteles cum o cheama pe mamaie ?![]()
![]()
Mai dau un
lui Mihai sa se faca repede bine si unul
pt mami si samburelul cumintelul, sa creasca si sa se faca mare. Cu tot necazul m-am amuzat cand a zis Zoze ca Mihai are aproape 17 kg, pt ca Antuca are 20/21 la 10 ani. E adevarat ca ea e si mititica de statura, are 130 cm doar si un schelet fin, cu oase subtirele, ca o adevarata balerina.
Daca ma invrednicesc si am maine zi mai lejera, pun pe mail poze cu ea la balet si cu Luki out-chelut ca l-a tuns tati inainte de Paste.
si pt Sabin si Briana unul pt cucui si fetitei pt suparare, cred ca tare s-a necajit mititica, mai ales ca Raluca zicea ca e tare sensibila si iubitoare 
PS Am vazut pe mess poze cu domnisoara frumoasa de Cami,
la comuniune, s-au m-am inselat? Mami, spune si tu ceva impresii, relatari la fata locului, de-astea.
PS2 Mi-a placut freza lui Dudu
si i-am vazut si pe Vlad si Stef in actiune.
Si acum cu tot regretul ca nu am putut sa spun ceva frumos pt fiecare va 

cu muuult drag si fug acasa, sa fac snitele la cuptor si sa ma joc cu baiatul ca printesica e la balet.
dudurutza spune:
La multi ani Antonia
Sa cresti sanatoasa, fericita, norocoasa alaturi de parintii tai! Mami de buburuza Antonia, sa-ti traisca scumpetea

La multi ani sot de Simo! Simo sa-ti traiasca barbatii si tu pe langa ei 

Am vazut ursuletii mumosi 
Am 'fost' si la botez de Siluan si am 'papat' tortulet! Bravo Simo cu ajutorul
asa mami,asa 
pt bebe Marc care doarme si
pt mami care o sa se odihneasca.
tonicutza hanicutza 
pup toate mamicile 
