Inna

Inna | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Super muzica ei, de mare succes si in Olanda, o auzi mereu la radio.
aici detalii http://www.gamellama.net/interesting/art/inna-romanian-singer-innas-music-videos-a-pictures.html


**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Mda, pacat ca mai si vorbeste! Numai spun de engleza ei de "balta"...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

black girl, fata asta are succes - despre asta vorbim si nu despre altceva. Ar trebui sa fim mai putin carcotasi si invidiosi pe succesul altora.


**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Desprecopii, ma faci sa rad! Invidioasa? [ Hai sa nu ne ascundem dupa deget si sa recunoastem ca abia vorbeste in engleza, chit ca de cantat poate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

draga black, cred ca nu ai inteles bine - eu ma refeream ca are succes la cantat si nu la predat engleza

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Mie nu imi place. Mai exact, nu rezonez deloc la muzica pe care o canta. Nu am nimic de comentat legat de ea ca si cantareata sau ca si persoana. Bravo ei ca are succes! La mai mare!

(Si 'baila hiii..' a avut succes imens si mie mi s-a parut super-mega idioata melodia)



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Desprecopii, ba am inteles bine, crede-ma! Voce are, insa nu cine-stie-ce, melodiile sunt la moda, insa nu este meritul ei, canta in engleza cateva rime, nu poezie lirica. Si uite aici o monstra din engleza ei.
De asta eu propun mutarea subiectului la "Barfe, bla-bla" nicidecum la "Zona artelor".

Edit: ca tocmai aud la emisiunea "Acces direct" de pe Antena 1, ca ditamai Jean Claude van Damme a vrut sa o cunoasca personal pe Inna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

she is boooooring ma saraca

i see my dead my eyes

we are so scary

the car was OMG

quickly speed

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

QED

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

Melodia Hot, are ceva interesant si diferit... in rest parca toate sunt la fel.
Bravo ei ca are succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Haideti, mai, fetelor, nu fiti asa rele. Bun, nu vorbeste engleza de la Cambridge (sa ridice mana cei care o fac), nu canta ca Maria Callas, dar nu putem contesta ca are succes. Si mai are timp sa se perfectioenze si cu engleza, nu o vorbeste chiar atat de oribil, are probleme cu timpurile si incurca adjectivele cu adverbele, dar, per total, poti intelege ce zice.

Eu auzisem in treacat cantecele astea, dar nu am stiut ca cea care canta e romanca. Adevarul e ca stilul ei nu e genul meu de muzica, dar foarte bine pentru ea ca a iesit pe piata muzicii europene si ca e chiar apreciata de cei care gusta genul asta.

Mergi la inceput