Inna

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns philip spune:

adevarul e ca m-a distrat tare filmuletul de pe acasa.ro, insa hot imi place si e f populara aici pe xm radio. si, da, toate melodiile ei par la fel, ca m-am uitat pe siteul ei de curiozitate cand am aflat ca-i romanca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Ma bucur cand un roman are succes, mie personal nu-mi place piesa, e din aceeasi categorie cu Dragostea din tei, alt succes international.
Dar cu e mai presus Vandamme decat fata asta, de ce el ditamai, ca doar e actor de filme de categoria B "numa-n pumni si-n picioare"?

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
about Eva

secolul XX la subiectiv


Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Mie imi place Amazing.



Dar am descoperit ca poate canta si altceva:







Si mai sunt si alte piese.




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Am ascultat-o si eu si imi place cum canta.
La urma urmei, daca vorbeste engleza prost e numai problema ei, dar normal ar fi sa fie constienta de asta, sa fie dispusa sa mai invete pana la urmatoarele interviuri, altfel risca sa-si compromita imaginea si e pacat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Inna e o cantareata de generatie noua,voce din calculator,versuri usurele.De ce o fi ea la arte,zau daca pricep!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Abia in concertele live se vad adevaratii artisti, cei care au voce si stiu sa cinte ! Pentru ca inregistrarile in studio sint cu totul altceva, programele actuale cu care se lucreaza fac aproape pe oricine sa cinte super-minunat ! Si chiar vorbesc in cunostinta de cauza ... cit despre engleza ei de balta, well, ca artista (ca asa se crede,banuiesc, mai ales daca are si succes international) ar trebui sa se preocupe de imaginea ei (nu numa aia "fizica", unde a avut noroc si de la mama natura, hehe)! Acum si reporterul care ii lua interviul vorbea cam la fel ca ea, deci cred ca s-au inteles de minune !
Eu o vad doar ca pe o pisicuta dragutza cu corp beton care a gasit the easy way out !! Melodiile sint comerciale, nimic nou sub soare, bune de discareala din cluburi sau pe plaja vara ! Parerea mea !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

chiar ieri seara am auzit-o intr-un supermarket in franta (la radio), nu stiam ca vorbeste asa bine franceza, cred ca si-a perfectonat si engleza intre timp...nu sunt fan dar imi face placere s-o ascult si ma simt bine stiind ca-i romanca; iar fiica-mea a promovat-o si la ea la scoala




gradina
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput