Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (72)
Raspunsuri - Pagina 16
eladea2005 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui aelita ELADEA vezi poate gasesti niste aparatori care se pun la pat,eu am avut din carrefour. uite www.1000bebes.com/tienda_masfotos.php?id=948" target="_blank">AICI 21+ ![]() Sofia (2ian2007) , Andres(22mai2008) |
mersic...
da, asa ceva caut...am vazut pe la Miniblu si pe site-uri...trebuie sa avd si dimensiunile, ca sa se potriveasca...
*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si
28+ cu Filip
ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...
BLOG DE PICI...
Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...
Creatza11 spune:
bumbleee.....unde, cand, cum, pe bune? Eu de ce am ramas cu impresia ca nu a vazut-o nimenea si pe a mea??? Eeeeee...atunci se schimba foaia.....multumim frumos!

Neuronul de graviduta e de vina, sti, da?
22+ cu un
invingator
paula_m spune:
Buna dimineata
O zi frumoasa.
Mi-am sters niste poze de pe picasa.
Si eu am fost la cumparaturi, dar inca ii iau tot nepotelei mele lucrusoare, pt al meu nu pot sa ma apuc, am listuta, m-am hotarat ce si cum, am ajuns in magazine si tot Biancai ii cumpar hainite...undeva sus( la cap) am o pb
. Inca nu imi vine sa cred ca voi fi mamica, desi am burtica mare![]()
Paula,
25+ cu
Andrei
Victo spune:
neata tuturor!
si eu sunt in categoria "inca nu am cumparat nimic"..tot astept poate ajungem la Debrecen..numa sotul meu e de o comoditatae iesita din comun si pana il urnesc sa o luam din loc...imi fac eu un car de nervi
Paula
cu
Mihai 26+ si Stefan (30 oct. 2007)
racusor2010 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui crissy77 Mi-am bagat si eu nasul in contul de poze. Dragaica, tu detii recordul racusor, 33 poze = 104 MB Cand incarcati poze, nu lasati optiunea implicita, aia care o recomanda ei, de 1600 pixeli. Aveti posibilitatea sa alegeti optiunea "Small, 640 pixeli" (sectiunea SIZE TO UPLOAD, chiar deasupra sectiunii VISIBILITY). Am facut o captura la ce tb sa faceti: Incarcare foto picasa Sa aveti o saptamana minunata! Cristina 20 s cu bocanila & Elise-Stefania (3 dec. 2005) |
ma uit acasa
sorry

Bulina
27+ cu
poznas
crispro spune:
Deci, am un ghinion... Am vrut sa imi iau carucior, mi-am gasit unuol verde 9ca imi place mie mult verdele), dar nu il mai au... Nu-i nimic, caut la alta firma, acelasi model - il gasesc , il comand - ma suna a doua zi, ca nu il au.
Mai caut, gasesc 7 firme care au caruciorul pe net, dar nici una nu il avea pe stoc... Acum imi iau alt model. Tocmai ma laudam mai devreme cu un patut frumos, ca si cel al lui Bamboletta - ei, ce sa vezi, acum m-au sunat... Ca nu il au
Dar vor primi, probabil... Asa ca mai astept... Of!
Cristina
26+ cu 
racusor2010 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui bumblebee Neata! ![]() ![]() Racusor, te-am vazut la csid ![]() ![]() Alina 23+ cu ![]() gargarita |
da?
Bulina
27+ cu
poznas
racusor2010 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui Creatza11 Am uitat....racusorule te-am vazut la tv, te facusi vedeta? ![]() 22+ cu un invingator |
mai era o fata mai slaba, dar care era tot instructoare
tre sa caut si eu pe net
Bulina
27+ cu
poznas
coteasca spune:
neatza fetele si de la mine. Azi mi-am luat liber de la serv si am zis sa dorm si eu mai mult cand pe la 8 juma vecinul in apartamentul alaturat s-a apucat sa bata cuie in perete si mi-a dat trezirea
, am zis ca nu e adevarat. Azi o sa merg la eco de 28 sapt, am niste emotii..., cred ca si bb ca e cam agitat, sau o fi si el suparat, saracutul, pe vecinul stresant.
O sa-l intreb pe medic daca pot intra in prenatal la 32 de sapt, sper sa nu comenteze ceva si pana atunci mi-as baga program de 6 ore dar nu stiu daca tot de la el tre sa cer vre-un biletel ceva. Tot saptamana asta tre sa merg sa-mi fac si analiza pentru anticorpi, off sper sa fie bine.
Va doresc o saptamana frumoasa si calduroasa
28+ 
Corina, viitoare mamica de baietel

Sofia (2ian2007) ,
Andres(22mai2008)