FIV in Ungaria 101

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

corina, e ieftin cariotipul la kaali,. nu ca la noi. stai linistita, sigur e sub 8 milioane.

descultu, ne bucuram pt beta. tine-o tot asa cu el!

yarrina, pupi

mami_vreau, ma mai suni azi?

speranta, asa da tonus!

super calendarul ala, yarrina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

ma scuzati, scriu de 2 ori, m-am tampit!
Adi,5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descultu spune:

merci de raspunsuri am calculat si iese ca sunt in sapt 5 si 0 zile si ca de ieri a si inceput activitatea cardiaca alui bebe
da o sa vad la eco vineri
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marina@ spune:

buna seara la toate
felicitati la gravidute
noi iar nu am reusit,dar abea acuma am dat la ceva analize genetice ,nustiu la ce ,dar rezultatul il vom avea in mai,l-am facut la Debrecen, eu cu sotul= 46000 de forinti.

urmatorul fiv la TOAMNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Beta la 48 de ore...258.46. Cel mai sigur avem 2 gandacei!

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descultu spune:

felicitari
bravo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

yarinna super beta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Multumesc!

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descultu spune:

yarina da in ce zi esti de la et ca eu nu mai gasesc posatrile tale vechi ca sa vad?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Pamy, eu maine o sa fiu mai tarziu de 10.30 la clinica si nu cred ca ne vedem. Cand ajungi la Korall ma suni(banuiesc ca peste cateva zile).

incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput