FIV la Sibiu (10)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

felicitari yarrina ma bucur si eu odata cu tine si traiesc si eu cu speranta ca dr I are mana buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

Yarrina - eram sigura ca sunt 2 .SUPER...Multa sanatate, sa ai grija de tine si nu ne uiti ..Tu ai fost prima care mi-ai raspuns la toate intrebarile ,unele stupide, inainte sa plec la Sibiu.Mersi pt sprijin si chiar regret ca nu ne-am intalnit la Sibiu.
Jahanas : De ce sa faci chisturi pe diphereline?
Eu ieri am facut a 5 a injectie si mai fac una in mai.Sper ca dupa aceea analizele sa fie bune si prin august sa ajung si eu pe la Sibiu.
Va pup!O zi faina!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Misspii nu plec nicaieri! Aici stau cu voi pana la capat.


fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oria77 spune:

Yarrinush! CE VESTE! SA FITI SANATOSI, fetita, toti... patru! Rele fetele astea, au uitat ca a mai contribuit cineva un picut, acolo... Una bucata sot!

PS: Ti-am recitit astazi tot istoricul, de la primele posturi privind FIV-ul la Sibiu si am avut o inima plina de sperante! Multumesc pentru vise, pentru exemplu, pentru cat ai impartasit cu noi si macar stim ce ne asteapta si ce avem de facut, si o sarcina cat mai usoara, yarrina!

"Flatter me, and I may not believe you. Criticize me, and I may not like you. Ignore me, and I may not forgive you. Encourage me, and I will not forget you." William Arthur Ward

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaura21 spune:

!
Laura de ce incepe sa-ti fie frica de sibiu?

[/quote]
evident de gemeni mi-a fost teama toata viata , nu mai spun de tripleti cum zicea yarrina dar decat niciunul mai bine 2- e consolarea mea...se zice ca de ce ti-e frica nu scapi, toate prietenele mele zic ca o sa fac 2(am si in familia sotului bunici gemeni) ...nici nu m-am apucat de fiv si deja ma vad cu 2
yarrina traieste momentul asta la maxim , bucura-te cat poti si sa fie bine pana la capat

"Toate visele le putem transforma in realitate dar mai intai trebuie sa ne trezim din ele"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Oria77 multumesc din suflet!
Iaura eu mi-am dorit toata viata gemeni dar nu aveam sanse pe cale naturala. Uite ca D-zeu m-a indrumat si mi-a indeplinit visul.

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_12 spune:

Yarrina ma bucur tare mult ca lucrurile evolueaza asa cum trebuie.
Eu personal mi-am facut programare la dr Ispasoiu in 19.04.2010 si sper sa fie alegerea cea mai buna. Am multe emotii tinand cont de nereusita prin care am trecut dar vorbele voastre ma incurajeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Cristina ai facut cea mai buna alegere! O sa-ti place dr.
Mi-am facut si eu programare sa vedem sambureii sambata. Initial am sunat la o clinica particulara unde activeaza dr si mi-au zis ca pste 2 saptamani abia are liber!! Apoi cu ajutorul iubitei mele Bytzi l-am sunat pe el personal si m-a chemat sambata ca-i de garda la spital.

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hypnotic1978 spune:

yarrina felicitari, ai grija de tine si de puiutii tai!
Sa speram ca te urmam in curand toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Eu va astept aici. Dar sa va miscati repede ca n-am prea multa rabdare. Vorbiti cu dr sa va 'rezolve' repede.

fericita!!

Mergi la inceput