Dansez pt tine - 9 (2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Motanik ai pus punctul pe i cu Bote..
iar de Bucurenci, la fel nu stiam nimic despre el, dar mi-a facut o super impresie.. imi place cum vorbeste/gandeste.. ce mai, e un barbat bine din toate pdv..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isis_23 spune:

In sfarsit un dans care imi place la botezatu!Bine,n-a dansat el prea ult,dar a transmis mai mult decat in alte dansuri.Acum ar merita notele alea umflate!



Mami mandra de Edith de pe 23.01.2009

http://www.flickr.com/photos/44563043@N03/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isis_23 spune:

Eu il stiu pe Dragos Bucurenci de cand il invita Teo la eisiunile ei.L-am vazut si la Apropo TV,la Andi Moisescu...E super,de aia mor dupa el!




Mami mandra de Edith de pe 23.01.2009

http://www.flickr.com/photos/44563043@N03/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns semiramida spune:

Eu l-am vazut la o decernare a premiilor Beau Monde si pot sa zic ca in realitate e si mai si.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11

Motanik ai pus punctul pe i cu Bote..
iar de Bucurenci, la fel nu stiam nimic despre el, dar mi-a facut o super impresie.. imi place cum vorbeste/gandeste.. ce mai, e un barbat bine din toate pdv..


Mihaela, mami de Andra - 29 martie 2008

Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor


De acord cu tine, in privinta lui Bucurenci.
Paso double cu Botezatu si Liuba mi-a placut cel mai mult dintre toate paso double-urile prezentate in aceasta seara.
Dar e greu pt. Botezatu sa faca anumite figuri. Are 43 de ani. Ii trebuie mai mult efort, munceste mai mult si de aceea e frustrat, cred.
Morosanu si Magda au fost fantastici, din nou la MJ !
Am ras si eu, cu Wilmark, sa stiti. Ne-a molipsit si pe noi, cei din casa.

Edit: Intre timp am aflat ca Bucurenci si Elena, parasesc acest concurs. La mica diferenta, 48,5 % voturi avand ei.
Tare imi mai place, cum vorbeste Bucurenci. Stie ce si cum sa spuna.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isis_23 spune:

OFFFFFF!!!!



Mami mandra de Edith de pe 23.01.2009

http://www.flickr.com/photos/44563043@N03/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Imi pare bine pt Grigore, dar imi pare rau pt Dragos!

eh... asta e.. ce sa facem..

edit: m-a cucerit Dragos iar cu ce a zis! baiat destept si sufletist!




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Imi pare rau ca au iesit Dragos si Elena dar ma bucur enorm ca Grigore a ramas in concurs. La sfarsitul zilei cand tragem linie, el are nevoie de ajutor mai mult decat toti ceilalti.
Sper sa scape de duel cu notele luate in seara asta.

Mi-a placut discursul lui Dragos. Mihu, chiar ca barbat jos palaria. Bravo lui.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Anina, diferenta nu a fost asta. Bucurenci 40 si un pic, pana in 41% in orice caz si ceilalti 58 si ceva.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Acuma sa vedeti discutii saptamana asta...ne vor arata si noua vinerea viitoare probabil. Se tem toti sa pice la duel cu Grigore. Bucurenci scria pe blogul ceva cum ca un concurent a amenintat ca se retrage sau ceva de genul, ca nu are rost sa danseze daca nu conteaza.Probabil Botezatu

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput