Dansez pt tine - 9 (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Da, Andra, nici dansul nu a fost potrivit.
Nu aveai cum sa faci pasi de paso doble pe asa melodie, zic eu.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Naspa Bote si Liuba, ori am eu asteptari prea mari la stilul asta.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

nasol cu conflictul asta.. probabil ca Bursucu a zis el ceva, ca doar il stim si cum il facea pe Jean in fel si chip.. iar Bote care e cam imfumurat, ce e drept, si cum se aprinde repede, a rabufnit..

acum si Protv-ul difuzeaza asta ca sa balanseze pe undeva faptul ca visul lui Grigore e cel mai cel..

pana acum am vazut printre randuri, dar nu m-au dat pe spate niciunul..
Bote cam nu prea in elementul lui la MJ.. mie asa mi s-a parut.. dar iar note cam mari..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ce note mari pt Botezatu, hai ca sunt enervanti astia ...cat il mai scarpina

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Da, si eu, ma asteptam la mai mult de la Botezatu. Parca era balerin.
Editia trecuta s-a dansat mai fain MJ.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

cu placere fetele! uitai sa zic!

nu sunt corecti deloc astia.. ma enerveaza.. noroc cu Mihaita ca mai spala pacatele!
chiar ca editia trecuta a fost mai fain MJ..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Pai daca Bursucu s-o fi laudat in gura mare ca ce noroc pe el ca are Grigore cazul cel mai cel...imi dau seama ca nu le-a picat bine altora.
Acum si Bursucu trebuia sa isi tina gura, mai ales ca norocul despre care vorbim e bazat de fapt pe nenorocirea unui om, a unui copil. Ma uitam cand a prezentat Banica duelistii si parintii Elenei au dansat pt ea...Grigore nu are mama, nu are tata sa danseze pt el.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns semiramida spune:

Si eu cred ca tre sa contrabalanseze cu ceva povestea lui Gr. in primul rand pentru a face lumea sa voteze.
Tin cu Dragos dar sunt sigura ca iese azi din concurs.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Sunt curioasa cum va dansa Morosanu, MJ.

Grigore fiind un dansator mai slab, Iulia la fel, probabil si-a dat seama Bursucu, ca nu prea are ce face cu ei, mai ales ca Grigore nu pare nici prea determinat si atunci....se bazeaza pe caz mai mult.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

da da Anina .. poate ne surprinde placut!




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput