Project Runway

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Stiti ceva de vreun urmator sezon ? E pe vine ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

de ce nu mi-ati spus ca a inceput noul sezon?

m-am uitat in weekend dar sezonul asta mi se pare slab de tot

nu-mi place nici unul. si inca parca nu a fost nici o tinuta sa zici oau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Si eu, si eu!!!! iubesc Project Runway! am urmarit toate seriile pana acuma (si cu toate astea de-abia stiu sa tin un ac in mana hahaha antitalent complet... dar vrabia malai viseaza, bineinteles )

Ai dreptate sdcristian, sezonul asta cam lasa de dorit. Iar ce ma enerveaza e ca au mai bagat jumate de ora in plus de umplutura aiurea.. Eu de obicei intregistrez si ma uit pe sarite, pana incepe runwayul ca ma plictiseste atata carcoteala. De aceea nici nu prea stiu concurentii, dar zau ca mai scurt era mai bine. Imi cam pare rau ca l-au eliminat pe casanova, era amuzant

A mai inceput un show ce il difuzeaza chiar dupa PR, cu Santino Rice si Austin Scarlet (amandoi au fost castigatori in sezoane diferite). Imi place si ala, mai ales creatiile lor




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

o urasc pe gretchen, da de tot de tot

nu stiu cum poate fi cineva atata de increzut si nesuferit

nu mai pot sa ii vad moaca acra

daca ajunge in ultimii 3 nu ma mai uit niciodata

mai ales cas nu stiu ce vede juriul la ea - prima rochie cu care a castigat era oribuila, ca de second hand. apoi halatul ala cu pene oribil, ar trebui sa fiu disperata rau sa port asa ceva. si-si da niste aere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

De acord! este f nesuferita, sper sa nu ajunga in ultimii 3! dar nici de April nu mi-a placut in mod special..
Sper ca Mondo sa castige! mi se pare de departe cel mai talentat designer si as purta tot de croieste el

Mergi la inceput