Project Runway

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

eu de fiecare data citesc ce scrie tim, mi se pare de cele mai multe ori mai bun decat juriul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Hai ca am reusit sa citesc tot ... da, mi se pare foarte obiectiv Tim. Nu a spus-o in cuvinte dar imi pare ca si el a ramas dezamagit de colectii, in sensul ca toate aveau issues mari de creativitate.

N-am stiut ca Tim a avut o altercatie atat de nasoala cu Jay, nu mi s-a parut Jay asa de dificil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

pai zicea si el ca nu au aratat

in sfarsit am gasit si eu episodul, abia astept sa se incarce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

sdcristian, sunt cazuta in admiratia ta ca te uiti la show-ul asta. Eu am incercat de nenumarate ori sa imi fac prietenele din Romania sa se uite si pur si simplu nu a mers ... nu se uita nici macar la TV la sezoanele mai vechi.

Pe ce program sunt ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

erau la un mom dat pe romantica, acolo sezonul 2.

acum pe euforia sezonul cu laura, aia gravida

eu ma uit pe veveve.watchprojectrunway punct com, primele 4 sezoane pe youtube, sau pe tv shack.net

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

hai ca am citit si eu ce a scris Tim.. si mi-a placut si mie cum a descris colectiile.. mai mult de atat nu stiu ce as putea sa mai adaug..
sunt curioasa daca au bagat la cap cat de cat sfaturile lui si macar acum pe ultima suta de metri sa faca ce trebuie..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

am vazut si eu episodul, finally

acuma ce sa zic... mila imi place, e si femeie si na, as vrea sa tin cu ea. dar cele 3 tinute chiar nu mi s-au parut foarte speciale, erau cam intristatoare, asa ceva as purta cand ploua afara si ma simt down, ale lui jay parca erau mai de designer asa. imi pare foarte rau pt el, dar sigur dupa emisiune o sa aiba mult mai mult succes - ca totusi si emisiunea asta e un fel de reclama pentru designeri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

gata si finala..

in primul rand, personal, mi-a placut cel mai mult colectia lui Seth A.. mai putin ultima rochie albastra, iar aia rosie (prima) chiar mi-a placut mult.. si mi-aduc aminte ca atunci cand a venit Tim pe la el dupa 3 luni avea cu totul alte piese.. si intr-o luna de zile a reusit sa faca ceva super, si cica avea 24 pregatite si pt runway era nevoie numai de 10.. chiar arata a colectie, mi-a placut si ca show si machiaj, chiar stie sa le potriveasca ca lumea..

Mila- ce mult a schimbat look-ul coafurile alea mai moderne.. in rest tipic Mila.. cum a zis si juriul - parca nimic surprinzator, desi a avut cateva piese chiar frumoase..

Emilio - rochia de final - superba.. pacat ca s-a orientat spre ceva comercial in loc sa riste mai mult cum a facut prin challenge-uri pana acum.. intr-un fel mi-a parut rau ca nu a castigat, mai ales ca pe durata sezonului chiar a fost cel mai bun- mie asa mi s-a parut..

dar ma bucur pt Seth..
si imi mai pare rau ca s-a mai terminat un sezon..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Yep ...gata. Seth Aaron castigator .
Desi nu sunt o admiratoare a stilului lui trebuie sa recunosc ca pe el l-as fi ales si eu ... a avut colectia ce-a mai colorata,cea mai legata si cea mai inventiva ... si combinat cu performanta de-a lungul competitiei, categoric a meritat sa castige.
Ai dreptate Mihuta, de la vizita lui Tim a schimbat totul.

Milei i-am dat locl 3 de la inceput si acolo a ramas ...

Colectia lui Emilio mi s-a parut jalnica - in afara de rochia de la final, numai tinute de duzina ..ce Dumnezeu, asta e o competitie de CREATIE si nu de croitorie sau de haine care se vand si la KMart. Cred ca ce i-a asigurat lui Emilio locul 2 a fost reputatia din timpul competitiei unde intr-adevar a stralucit in nenumarate randuri. Din pacate cred ca s-a umflat prea mult in pene, i s-a ridicat "self esteem-ul" prea la tavan, a devenit arogant si nesuferit si a dat-o rau de tot in bara ... sunt sigura ca are potential dar cred ca are mari probleme de personalitate care risca sa ii umbreasca talentul.

Apoi am vrut sa va intreb de modele - mie nu mi-au placut deloc ... unele dintre ele, alese pentru colectii mi s-au parut chiar amatoare - mai ales in colectia lui Seth Aaron, unde trebuiau sa arate rigiditate, duritate, femeia nazista ... foarte prost mi s-a parut ca s-au prezentat in frunte cu castigatoarea de la modele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Buflea si mie mi s-au parut unele modele cam anemice.. dar na.. ce noua ni se pare mai putin fain pt ei o fi ceva ca lumea.. nu prea stii niciodata ce cauta ei la un model.. imi placea de Valeria, primul model al lui Seth.. avea ea ceva asa mai special, nu stiu asa mi s-a parut..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput