Goldie Pants - 40

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey, da vaz ca ati fugit cu toatele in lume sau poate v-au fugit numai baietii si nu mai aveti cu ce defila pe aici de asta nu va faceti aparitia?
iaca BAD va face o superdefilare HOT






in rest, yo si fromosii mei va uram o saptamana usoara si insorita


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey lisa io una am fost in vecini de azi dimi si daca vrei defilari pregateste-te

Curly preferitu tau




si nu putea lipsi vecinu.....se stie pt cine



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza fetelor


Dat fiind faptul ca oana in dim asta e putin ocupata sa stranga de gat perversa, eu, adik Killy....am fost desemnat sa va urez o saptamana minunata si mai mult decat perfecta. Nu stiu cum face oana de obicei, dar eu m-am gandit sa va zic asa:





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna

ooo ...buna baiatu' lu oana .
vasazica ,oana e inca ocupata cu perversa
pai...atunci...na, transmite-i ca daca are nevoie de ajutor, io as fi disponibila sa o ajut la calcat neste costume

fetili





8+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=69a8LuNuA-c&feature=related" target="_blank">neatza

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

iona joann oana mj parpal o zi www.youtube.com/watch?v=1134Gs6RiN0&feature=related" target="_blank">frumoasa chiar daca e f****** monday

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta.....Killy cat timp e ocupata oana nu vii la un

oanati rog,strange-o bine pe perversa ca a incercat sa sara gardu



fetele

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi

mey fetili , acilisa se desfasoara vreun concurs si io nu stiu
o fi ceva de genu': cine da pe aici mai putin castiga un premio???

ete ca io o sa ud florili si o sa sterg prafu pe aci prin apartament,fiindca se anunta o vizita inopinanta a proprietarului
acu sa vad cine vine sa dea o cafea sau o limonada sau un ceai


8+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza

am observat ieri cum ati sarit sa ii oferiti la killy tot ce are nevoie, s-a notat

cu perversa nu prea razbesc, astept sa se plicti si sa plece...sper sa nu mai dureze muult


nu am timp sa pun de-o limonada sau un ceai......daar....las asta



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mey oana vino aci si esplica-te, ca neuronu meu gravid nu capteaza ideea

adica vezi bine ca io-s aici in trebi cu florili si alte alea...
deci ceai, limonada nu dai ca te grabesti,deci nu ramai,ceea ce inseamna ca e bine, dar.....mi-l lasi pe baiatul tau sa fac ce vreau cu el...sau cum????

8+
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput