FIV la Sibiu (9)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Sper sa fie cu ochisori Camry!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

camryna ma bucur ca nu te mai doare asa de tare
yarrina eu am scris la subiect analize medicale si mi-a raspuns imediat..in aceeasi zi..dar nu stiu cine,si mi-a scris si ce mai am de facut dupe ce i-am trimis mai multe analize..acum de sarbatori ..de vineri nu mi-a mai raspuns nimeni (si e de inteles, au si ei sarbatori)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

La capitolul ce simtome ne mai inducem astazi...raportez niste greturi. Sunt de la faptul ca am mancat prea mult dar nu conteaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

bine ca nu mai ai dureri ..greturi? oare e bobo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

servus ,
am citit TOT ce ati scris si am vazut ce harnice sunteti...
Sper ca sarbatorile au fost frumoase si linistite.Va pup pe toate ,sunteti tare dulci..Seara cand ajung acasa ,obosita si stresata ,citesc toate comentariile voastre si ma remontez.
Yarrina, sper din tot sufletul sa fie bine,abia astept vesti de la voi.Eu...in caz ca va intrebati ce fac, mi-am cumparat a.5.a inj de dipherelin azi si luni "prestez" Va dati seama ce calduri am acum dar mai incolo...
PUPICI!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Greturi !?
E de bine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Miss te asteptam sa ne ajungi din urma. Si eu sper sa fie bine...deocamdata nu sunt nici optimista nici pesimista...sunt intre. Incerc sa fiu realista si sa vad partea pozitiva...mai am 3 la congelator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

La capitolul ce simtome ne mai inducem astazi...raportez niste greturi. Sunt de la faptul ca am mancat prea mult dar nu conteaza.


, Yarrina asta a fost primul si singurul simptom la mine...cam din a cincea zi de la ET! Apoi in saptamana urmatoare m-a lasat si asta , incat imi pierdusem orice unda de speranta!
Greata asta a venit asa in prima parte a zilei? Si parca nu te-a lasat chiar pe loc, nu?...hai ca esti pe drumul cel bun!
ai grija de tine, nu face efort si gandeste-te la lucruri frumoase!
se cuibareste bine!

danaisa20 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Or fi dar dimineata...nu stiu daca dupa amiaza. Si cred ca-mi induc si eu diverse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

M-au mai luat dar cam dupa masa...de fiecare data am pus pe seama faptului ca tocmai am mancat. In primele zile dupa ET am zis ca sigur sunt de la mancare....

Mergi la inceput