Redoutistele sunt "back in bussines"(178)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elen@@ spune:

buna...abia ce m-am inscris si eu pe site cu toate ca va urmaresc de ceva vreme,insa abia acum m-am gandit sa postez ceva.vreau sa va intreb pe voi,"veteranele redoutiste",daca ati comandat de pe laredoute-occasions?daca imi puteti explica pe scurt cam cum sta treaba sau sa-mi oferiti un link unde as putea eu citi,sa aflu ceea ce ma intereseaza?
ms mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui elen@@

buna...abia ce m-am inscris si eu pe site cu toate ca va urmaresc de ceva vreme,insa abia acum m-am gandit sa postez ceva.vreau sa va intreb pe voi,"veteranele redoutiste",daca ati comandat de pe laredoute-occasions?daca imi puteti explica pe scurt cam cum sta treaba sau sa-mi oferiti un link unde as putea eu citi,sa aflu ceea ce ma intereseaza?
ms mult

LR Ocassion este disponibil doar pentru francezi.

cristina d.

"Idealurile se aseamana cu stelele: nu poti ajunge la ele, in schimb te poti orienta"(Constantin Tanase)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns closcote spune:

Buna dimineata. Am dat aseara o comanda si am folosit codul 30007. Reduce 20 euro din pretul intreg al produselor si anuleaza si taxa de 5,95 euro. Am avut numai hainute de copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Hristos a inviat!
Eu am facut o simulare cu tricourile , imi accepta codul,insa nu imi reduce nici un euro
Oare trebuie sa fie cosul gol?Voi pe langa tricouri ati avut si altceva in cos?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Acum am mai incercat si eu sa folosesc codul 1euro la tricourile www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324172973&documentid=207610&prescode=6890610&sizecode=00003&quantity=1&PersText=&itemid=11&Mode=Update" target="_blank">acestea si nu mai merge.
Merge doar prima varianta( reduce un tricou la 1 euro, celelalte raman la pret intreg)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

Sa va zic ce-am inteles eu din reducerea cu tricourile.
Alegi 3 tricouri (sau 6, sau 9, multiplu de 3 )(sau seturi de tricouri) cu mesajul (le 3eme au choix a 1 euro) si dupa ce introduci codul 1euro, cele mai scumpe 2 tricouri iti raman cu preturile lor, si cel mai ieftin va costa 1 euro.
Deci daca vei cumpara doar un set de 3 tricouri nu ti se va aplica reducerea, pt ca ala este vazut ca un produs.

Poti sa cumperi si acelasi fel de tricou in 3 exemplare si-atunci vei avea pretul 2xpret_tricou+1 euro.

Ma duc sa vad ce mai pun in cos ca sa dau si eu o comanda ca ma mananca degetele.





Lilly, mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui closcote

Buna dimineata. Am dat aseara o comanda si am folosit codul 30007. Reduce 20 euro din pretul intreg al produselor si anuleaza si taxa de 5,95 euro. Am avut numai hainute de copii.


merci de cod e mai bun decat cel cu tricourile ca ies mai ieftin asa.

Lilly, mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristicross spune:

Closcote, te rog sa-mi spui si mie pana cand e valabil codul 30007, si suma minima din care reduce 20 eur.Multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky81 spune:

am vrut sa incerc si eu codul 30007, dar la o comanda de 50 euro nu mi-a facut reducere decat de taxa si pe langa asta am mai primit un "sac roulette" (parca asa) si nicio reducere de 20 euro, asa ca nu am mai dat comanda. Trebuie sa am comanda cu o valoare mai mare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kontiki spune:

Apropo de Generatia T-shirts... cica daca cumperi un lot de 3 tricouri te costa 8.99 euro, daca le iei la bucata, te costa bucata 3 euro, adica 3 bucati = 9 euro... pai care-i avantajul? 9 - 8.99 = 0.01 diferenta...... asta asa ca idee
In ceea ce priveste acea reducere, al treilea tricou la 1 euro, eu cred ca se aplica chiar si la loturi de 3, insa le contorizeaza la bucata, adica, mergand pe ex. de sus, 3 x 3 x 1 in loc de 3 = 7 euro setul de 3 (oare oi fi inteles bine???)

Mergi la inceput