Graviduze si mamici de Cluj - 156

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Ioana-da, cred ca..a fost 2 zile la gradi,joi si vineri si duminica era mucoasa deja...asta e, trebe sa trecem si peste astea.De ar trece odata perioada de viroze ca e nasol...

Gaby-chiar ca ai noroc.Si Timea e la fel, poate si flacaul va fi la fel

ma duc in pat ca-s zombie si cine stie ce noapte ne asteapta...noapte buna fetelor!

Meli22David-Robert si Timea-Larisa(08.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcineea_cj

cuminte ? toata ziua ma freaca de exemlpu azi Cred ca e meteo sensibiltoata ziua s-a marait Si ieri Tot in bratele mele e Azi a supt din ora in ora ,daca nu sugea,adormea 5 min la san,plangea,facea caca sau regurgita pe el sau pe mine,sau pe pat Si tot asa Sunt rupta Nu mai pot
Se poate si mai rau Ce sa zic
Meli...ce ti-e si cu sotii astia Vorba aia...nici cu ei,nici fara ei

Simina,mami de Andrei Sorin 26.01.2010


eu ma refeream la faptul ca doarme noaptea atatea ore...la noi asa ceva n-am avut, din pacate...luni de zile...noaptea era hrror...eram chiauna de somn a doua zi...si o luam de la capat...

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si 27+ cu Filip

ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcineea_cj spune:

cred ca se poate si mai rau de aceea ma bucur ACUM de ce am
Paula,deci nu erai tu azi dupa amiaza in ZORILOR...scuze

Simina,mami de Andrei Sorin 26.01.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcineea_cj spune:

eu iar ma pun in pat plangand Mama lor de barbati
Noapte buna !

Simina,mami de Andrei Sorin 26.01.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

Da Simina, sa nu uiti ca io am si burta...:):) si-s mai rotunda asa la fata decat in poze..;):)
eu m-am dat viteaza si am trambitat la serviciu ca merg pana in 1 iunie..si acu nu-s cum sa fac sa treaca timpul mai repede..ca si maine as intra in prenatal dc s-ar putea. noroc ca n-am mult de lucru, dar orisicat..trezeste-te..ia autobuzele..tot in fund pana ajung seara acasa..costele si spatele ma tot dor..sa vina macar 1 mai sa vad cum ma mai prezint.

Paula cu Mihai 26+ si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Adevarat a-nviat!
servus scurtsi la obiect ca mi-i casa ca la tigani. am sosit aseara si toate-s pe jos prin casa. am o gramada de haine de spalat
alex tot cu mucisori, da nu asa multi noi raciti. de fiecare data cand mergem la socri racim e aerul mai rece, casa la fel. sper sa ii treaca, mi-i mila de ea sa o tot bazai cu aspiratorul.
a fost obositor cu ea, toti erau calare pe ea, saracuta nu e invatata asa. apoi mai erau si destepti care erau iritati de ce mai tre sa doarma si ziua daca a dormit toata noaptea patutul ei era chiar in camera in care serveam si masa. o puneam in patut(fata rupta de obosita) ceilalti care mai de care vorbea mai tare si se asteptau sa adoarma. noh da inca nu a adormit? de ce nu adoarme? imi venea sa.... noh asta e. sper sa nu mergem curand in MM
va pup

dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
29.03.2010-69.3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Alina, daca ar avea camera ei, cel putin ziua, unde sa doarma, cred ca ti-ar placea mai mult la bunici. Viata la curte, la virsta lor, e minunata! Patrick adora sa fie la Bistra, toata ziua ma pune sa ii pun poze de cind a fost el la Bita... De obicei ii trebuia un timp de acomodare, asa 10 minute, dar acum cind am ajuns, direct in actiune a fost.

Simina, incearca sa nu te mai consumi pentru sot, daca poti, sa nu ii trasmiti si la minumea ta de baietel starile astea... Stiu, e nasol sa nu fi inteleasa si ajutata... trebe cumva rezolvata problema.

Meli, cum a trecut noaptea?

Se arata soarele azi!



Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanimi spune:

Hristos a inviat!

Ce fac fetele noastre preferate?
Meli, cum e burtica?
Alina asa sunt neamurile, nu ai ce le face. Si la noi, strabunica ne-a spus ca "doamne rau ati invatat-o" (asta pentru ca Iarina dormea si noi ii tot ziceam sa vorbeasca si sa dea televizorul mai incet). Dar sunt de acord cu Ioana, vara, nimic nu e mai bun pentru astia mici ca aerul si viata la tara. Cel putin mie asa mi se pare! Eu abia astept caldura sa stam pe acolo cat mai mult!

Noi am scapat de o "tuseala" intr-o saptamana cu aerosoli. Tare is fericita, ca siropele nu vrea nicicum sa ia.

Vad ca se face vreme buna, sa se trezeasca si fugim afara!

si o saptamana frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Am fost si noi de dimineata afara, ce bine c-a iesit soarele
Eu imi amintesc de cand eram la bunici ca adoram vacantele petrecute acolo, aer curat, curte, gradina, iarba, puteam face orice pe acolo, din pacate pe Diana n-am unde o duce pentru ca din nici o parte n-au mai ramas bunici, asa ca stam printre betoane, cu atata am noroc ca stau intr-o zona verde si parca nu inghitim chiar atata praf.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

nu stiti careva nr de tel a lui puisor si a lui gaby??multumesc..

Mergi la inceput