Graviduze si mamici de Cluj - 156

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Buna dimineata!

Meli, o sa vad ce pot sa rezolv. Alexia are multi copii in preajma la bunici,dar atata timp cat nici unul nu merge la gradinita inca, sunt mai feriti de boli. Bine, vad cu rubeola asta a luat-o



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

neata!

no, n-am lasat-o inca nici azi, a tusit de dimineata uratel si ma gandeam ca o mai las azi, am sunat la gradi si au zis ca daca are hartie poate sa vina, dar daca tot sunt acasa....macar sa nu mai inbolnaveasca si pe alti copilasi.mergem de maine!

Adriana-no, lasa, macar scapa mai repede, cand va fi domnisoara de curtat macar nu va avea bubite,hihi.bafta la medic!

Meli23+David-Robert si Timea-Larisa(08.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

Adriana, iar cd va fi graviduta si te va suna ii vei zice sa stea linistita, ca a facut rubeola..:) sa tii evidenta sa faca si varicela sau sa se vaccineze cd va fi mare

sa aveti o zi buna...uff..e numa miercuri..deja nu ma mai pot trezi la 6 jumate
si mai am 6 saptamani pana la concediu...
Paula cu Mihai 27+ si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Buna dimineata si de la noi!

MELI – sanatate multa piticutei!

ADRIANA – tinem pumnii sa treceti cat mai repede peste perioada bubitata!

IOANA – m-am amuzat teribil cu faza din Catevencu!

Eu am o mare nelamurire… la o gradi de stat si alegerea ei… in principiu un criteriu eliminator nu este sa locuiesti in zona? Nu stiu… intreb si eu… sau se apeleaza la … cunostinte? Sau cum se procedeaza?


Oana si printesa inimilor noastreMaria-Teodora (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Victo-no, lasa ca trece super repede!si dupa te bucuri de concediul inainte de dezastru,hihieu asa o iau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

neata,

Oana, este intradevar o conditie sa locuiesti in zona dar nu eliminatorie sau esentiala...din pacate inca fuctioneaza foarte bine pilele si spaga , aaa mai era ceva sa lucreze ambii parinti

Gaby77, daca ai posibilitatea ia legatura cu Morgano sa-ti spuna ia diferente dintre gradi particulara/stat.
parerea mea daca ai posibilitati financiare sa le duci la privat, am inteles ca pt al doilea primesti ceva reducere.

Meli, Soranei ii trece tusea cu siropel propolis/patlagina de la Fares , Tantum-Verde, ceai cu vitamica C si fresh de citrice.
mai este ceva ceai de scai-vanat inca nu l-am incercat.

revin...sunt prin zona azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

cum se adauga prietenii de pe forum? eu nu am activ adauga...

Oana si printesa inimilor noastreMaria-Teodora (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

sal
OANA nu stiu cum se adauga prietenii de pe forum :(
MELI si Tiadris a racit de cand e la gradi dar de foarte putine ori ,recunosc ca am mare noroc la capitolul asta
nu stiu ce sa ti zic poate ajuta si faptul ca zilnic bea 2 pahare de suc fresh de portocale ,cam de 3 ori pe saptam ii dau cate o vit C cu aroma de zmeura sau capsuni ....
si noi suntem fericite ca te avem alaturi
sanatate puiutului
ANDREEA ma bucur ca i a placut Dariei videoclipul ,ce remarca frumoasa
ADRIANA nu mi am mai facut de mult timp analizele ,chiar ar trebui sa le fac si eu
IOANA mititelul tau cum se simnte?

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007
http://cluj-poze.scope.ro/thumbnails.php?album=61
http://family.webshots.com/album/572388417dqdSls
http://picasaweb.google.ro/sanda252003



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

Oana, uita-te in dreptul numelui la fiecare sunt doi omuleti si un +, da cleek pe acei omuleti si iti apare in stanga eraanului sa confirmi adaugarea in lista ta de prieteni pers din dreptul careia dai cleek pe omuletii cu +...sper ca ai inteles.

persoanele adaugate de tine vor primi un mesaj privat de la tine si daca aceepta apasa accept ...

Victo, nu stii nici o tanti care dorecte sa faca curatenie in Buna-Ziua, parca tu aveai la un moment dat pe cineva..confund?

azi am program de shoping...sa vad cu ce gaura in buget merg acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

anca, da vine la mine cineva, dar nu mai vrea si alte case.am mai intrebat-o.

Paula cu Mihai 27+ si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput