Graviduze si mamici de Cluj - 156

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Adriana, ai job nou, sau cel din Floresti iti maninca tot timpul? Te platesc bine? adica pt primul job esti satisfacuta?

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Salutare!

Ioana, de jobul din Floresti vorbesc...Si da, imi mananca tot timpul, si din pacate, si toti nervii. Am o noua colega de cateva zile insa nu va rezista mult, e greu sa nu o iei razna..eu sunt o fire mai calma si m-am obisnuit sa tac si sa inghit dar nu o sa mai rezist nici eu multIn fine, caut, caut, caut.

Gabi, in conditiile date eu as alege gradinita de stat.Si eu ma tot gandeam sa incepem din mai dar pe zi ce trece imi dau seama ca nu vom reusi fiindca eu am un job de toata frumusetea, al carui program se termina teoretic la 17 si practic la 18. Deci cel mai probabil, si Alexia va incepe gradinita din toamna.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

GABY si parerea mea e ca sa o dai din toamna la stat...si mai bine faceti altceva cu banii...........sunt multi totusi..si eu ma gandeam s-o duc pe sara acuma din aprilie la gradi.dar am inteles ca ar fi un val de epidemii si renunt la idee pana in toamna cand v-a merge la gradi.oriucm in cazul nostru la cresa la varsta asta nu face ea mare lucru si mia mult o tin eu afara ca trebuie sa ies si cu alees,decat ii scot ei la cresa.acuma mie mi-e groaza si frica numa sa nu care cumva sa ne scoata de la cresa,daca a vazut ca nu merge deloc.ca practic copii de la cresa merg la gradi acolo,ii transfera ei direct.trebuie sa merg sa ma asigur..apropo cand se fac inscrierile la gradi de stat nu sti?in mai??felicitari pt pitica..si alees doarme bine,de seara pana dim dar totuis se trezeste pt titi,

MELI si eu eram curioasa de cum e cu alaptatul.sa speram ca vei putea.

ADRIANA mult succes sa-ti gasesti un job calumea.greu e in ziua de azi...

somn usor.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Buna dimineata!

Va invit la o



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Neata!
Multumesc de cafea, Adriana. Eu am uitat-o pe a mea pe fos...asa ca s-a dus...alta nu mai fac. asta e....

Azi am program administrativ. l-am dus pe stefan la mama de ieri seara si il las acolo pina miine. a fost foarte fericit ca merge la buni...abia l-am dus la cres aieri dimineata...hihihi...e lumea lui acolo, toti ii fac pe plac...e sef...
daca se comporta bine, o sa-l mai las si cu alte ocazii...

ma intorc la smotrul meu.
Sa aveti o zi minunata! (cu toata zloata de afara)


Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

sal
un week end minunat va doresc

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007
http://cluj-poze.scope.ro/thumbnails.php?album=61
http://family.webshots.com/album/572388417dqdSls
http://picasaweb.google.ro/sanda252003



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Salutare!

Am sosit cu pozele!



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Adriana e o minunatie Alexia cum te rabzi sa nu o papi?
Noi am fost ieri la medic. nu are nimic la plamani, de asta imi era tare teama. continuam tratamentul, bagam aspiratorul ce sa facem...
Speram sa fie frumos sa iesim dar vad ca vremea asta e nesimtita rau


dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
29.03.2010-69.3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

buna fetelor

va deranjez cu un sondaj de opinie:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=150785

daca nu va regasiti intr-unul din raspunsuri as aprecia daca mi-ati scrie raspunsul vostru.

va urez un weekend placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Helau si de la noi!

v-am citit, n-am apucat sa si scriu...

Alex, Adriana, Elena ...am vazut pozele cu sufletele voastre...ce sa mai zic... copilasi frumosi si dulci...

noi am fost azi la o petrecere de 2 anisori la un club...asa ca va imaginati ce-a fost acolo...lume multa, zapaceala...au fost rupti la final...

cateva pozici aici (in poze nu sunt toti copilasii prezenti acolo):

http://picasaweb.google.com/eric.rusu2009/Petrecere#5458474696222836082

noi de maine intram in luna VII, ultimul trim... nu-mi vine nici acum sa cred, parca ieri faceam testul si ma uitam la el, fara cuvinte... asta micu se vede ca e tare nerabdator, ma inghionteste si face valuri, valuri... sper sa mai stea vreo 10 sapt la caldurica, apoi sa vina linistit... din fericire n-am luat decat vreo 6 kile, nu stiu cat voi pune pana la final, sper sa nu pun mai mult de 5-6...

merg la TV, sa ma odihnesc putin...ca i-am trimis pe baieti la plimbare...adica in vizita...va pup!



*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si 27+ cu Filip

ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput