BravoSabina,Artu!!! Flori liliac-mai-iun'10 (63)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana5255 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana5255

Citat:
citat din mesajul lui carla_2008

OOO Sabina,acum vad!!!Esti pe ultima suta de metri!!!Muuulta bafta si sa stea fetele pana la termen!!!!!

Denisa-fericita cu 2 minuni in burtica
22+ Carla Maria siMatteo Cristian

http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP


Multumim. Eu la 26 de saptamani am facut morfologia de trimestrul 2 si la cea de trimestrul 3.
Nu te panica. Daca dr nu isi face griji, stai linistita. Sunt sigura, ca va fi bine pana la capat.

Sabina 37+ cu gemenele Ekaterina si Iustina si mamica Alexandrei
AMR - cateva zile

Doamne Ajuta sa ajungem cu bine la capatul drumului si sa se nasca fetele sanatoase.




am vrut sa scriu ca la de saptamani cea de trimestrul 3.

Sabina 37+ cu gemenele Ekaterina si Iustina si mamica Alexandrei
AMR - cateva zile

Doamne Ajuta sa ajungem cu bine la capatul drumului si sa se nasca fetele sanatoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana5255 spune:

32 de saptamani. tastatura asta imi face figuri. sorry.

Sabina 37+ cu gemenele Ekaterina si Iustina si mamica Alexandrei
AMR - cateva zile

Doamne Ajuta sa ajungem cu bine la capatul drumului si sa se nasca fetele sanatoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_ spune:

Buna burticute, in primul rand va doresc si eu un Paste fericit alaturi de persoanele dragi , fara incidente ,bebeloi cuminti si la termen.

27+ Larissa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_ spune:

Sabina am niste tremurici cand ma gandesc cat de putin mai ai si sunt foarte curioasa daca intr-adevar sunt amandoua fetite


Despre mine am fost ieri la dr, de care apropo sunt foarte dezamagita ,de ultimile 2 ori a fost cam superficial.Dar asta e acum ,mai am un singur control, ca daca nu imi cautam altul.Oricum el nu asista la nastere pt ca aici multi dr au numa cabinete si nu merg si in spitale deci....Larissa e bine ,nu este inca asezata in pozitia de aterizare daca cica mai are timp destul.

27+ Larissa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamanati spune:

Ma apuc sa recuperez cu cititul, sa nu raman cu restante de sarbatori.
Sabina, ce super a fost Ale la faza cu dopul! Iar pe vecinii aia nici nu-i lua in seama, ca nu au minte, cine stie ce halucinatii au si ei. Si acum am citit si de politie, da is chiar nebuni! Nu vad in ce stare esti?! Chiar nu au obraz deloc!
Referitor la perna de alaptat, nu am avut, dar nu cred ca mi-ar fi de folos, vad ca tre sa stai aplecata cocosata deasupra bebelui, imi pare f incomod.(da poate ma insel) Cand alaptam neaparat trebuia sa-mi sprijin tot spatele de fotoliu/canapea, la spate si sub coate imi puneam cate o perna mare. Asa imi era super confortabil.
Veronica, stai cumintica in pat! Sper sa fie totul bine, si daca e posibil sa stai acasa nu in spital.
Bubu, nana vad ca ati intrebat de noi. Incerc sa nu mai lipsesc.
Flory, felicitari pentru vesti bune de la eco.
Mary, felicitari pentru bebe grasunel si ma bucur ca e totul bine. La mine placenta avea gr.II inca de la 28 saptam. Nu mi-a zis ca ar fi ceva in neregula.
Oanamar, felicitari pentru bebe grasunel. 8 kg pana la 31 sapt. nuu mi se pare mult.
nana, mey, scumpa, alta peste tine? sa treaca mai repede. Poate se apuca sotul de bucatarit, iar tu pe langa el, ca managerul doar cu instructiunile!


www.dropshots.com/mamanati" target="_blank">POZE
Nati, mami de zvapalici Camelia-Nicole si cu 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Eu inca sper ca Artu are prea multa treaba de nu mai intra sa ne salute ... doar ca ne-a obisnuit cu prezenta in fiecare zi .

R_ocsy 32 + Ana Sofia
AMR 7 saptamani !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamar spune:

Citat:
citat din mesajul lui Crissy_C

Fetelor, am fugit si eu, plecam la Comarnic sa facem Pastele, asa ca va urez tuturor niste zile pline de soare si liniste! Paste Fericit! Revin pe marti-miercuri incolo

Cristina, fericita 29+ cu Patricia


drum bun si distractie maximaa!!!

Mary 32+ cu minune de deocamdata Tudor Mateo

http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Mary&year=2010&month=5&day=27&babycount=1 evolutia lui bebe

si la noi: AMR 8 saptamini... daca nu chiar 7

?Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea î®´re cei zece copii ai ei si totusi sa i-o dea fiecaruia î®´reaga?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamar spune:

Citat:
citat din mesajul lui carla_2008

Multumesc!!!

Denisa-fericita cu 2 minuni in burtica
22+ Carla Maria siMatteo Cristian

http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP


Bun venit si sa mai treci pe la noi!:)

Ai un PM de la mine!

Mary 32+ cu minune de deocamdata Tudor Mateo

http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Mary&year=2010&month=5&day=27&babycount=1 evolutia lui bebe

si la noi: AMR 8 saptamini... daca nu chiar 7

?Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea î®´re cei zece copii ai ei si totusi sa i-o dea fiecaruia î®´reaga?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamanati spune:

Da, ma tot gandesc si eu unde e Arturica, sper ca e ocupata cu pregatirile de Pasti.

Anamariam, felicitari ca va vine tati acasa! Si eu abia astept!
Crissy, un mare de la mine. Ce bine ca nu e voie cu balerini, si eu cred ca o sa-mi iau pantofi cu toc de vreo 3 cm, ca altfel n-o sa pot merge.
Mai am din capitolul nou de citit, da credeti ca ma lasa zvapalici?
Si merg sa-mi iau pastilele ca iar ma doare burta.

www.dropshots.com/mamanati" target="_blank">POZE
Nati, mami de zvapalici Camelia-Nicole si cu 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui r_ocsy

Eu inca sper ca Artu are prea multa treaba de nu mai intra sa ne salute ... doar ca ne-a obisnuit cu prezenta in fiecare zi .

R_ocsy 32 + Ana Sofia
AMR 7 saptamani !


eu deja ma ingrijorez ca e a 3-a zi in care nu intra
oricata treaba ar avea tot trebuie sa intre azi sau maine sa ne ureze ”Paste fericit”

Ruxi 32 + cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput