Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (67)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

si noi am ajuns acum de la Piatra Neamt, a fost aglomerat, drumul lung...si la dus si la intors dupa 2 ore nu am mai rezistat sa stau in fata, am dureau foarte tare gambele, asa ca m-am intins in spate...m-am echipat cu pernute si a fost mai bine....

inca nu inteleg ce e cu durerea asta de gambe...sper sa nu fie nimic grav...

si acum am facut o prostie dupa ce am mancat cat de cat sanatos acasa (exluzand pasca si cozonacul ), am ajuns la Bucuresti si am mancat o felie de cozonac cu un pahar de pepsi si m-a luat o durere de stomac

Bulina 26+ cu poznas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Racusor, si pe mine ma dor gambele...mai ales cand port pantofi plati, fara nici un pic de toc...si piciorul meu e obisnuit cu tocuri

Paula, 24+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Hristos a inviat!

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rubia

Hristos a inviat!

21+


Adevarat a inviat

Bulina 26+ cu poznas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Fetelor sper ca nu a fost un festin urmat de indigestii .La noi desi nu am mancat foarte mult(nu mananc miel,pasca) presimt ca se vor aduna mai multe kg in perioada asta (am mancat foarte mult cozonac in schimb)

Si ca incheiere raspund fetelor ce au aparut mai devreme pe forum:
Adevarat a inviat!

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Magneziu iau si eu. No-spa si scobutil la greu zilele astea, sper ca totusi sa ma mai ierte si sa se inmoaie uterul.

Am mers la inviere si preotul la un moment dat a vrut un moment de liniste, s-au stins toate luminile, eii, momentul ala de liniste a tinut cateva minute, s-a apucat bbloiul meu de facut valuri, pe mine m-a busit rasul, ce sa mai, am indignat toate babele ninja evlavioase.

Alina 22+ cu
gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Otiliav

Neata!


Dragaica, esti la ingrasat ?

Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) si 22+ Iulia Alexandra




Pai........am fost la viitorii nasi ai baiatului pentru 2 zile si-am bagat ca sparta am fost o rasfatata, vreea a fost super am stat in gradina si m-am dat in leagan cu copii am sa pun pozici.

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 19+ de Tudor Sebastian si Mara Beatrix


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui aelita

ieri m-am intalnit intr-un parc cu doua mamici ,fiecare cu baietel mai mare cu un an ca Sofia,nu ne mai vazusem de asta toamna.
shoc total cand m-au vazut cu burta !!
prima nu a zis mare lucru,dar se vedea asa ...ceva...ciudat.
a doua nu s-a abtinut si a zis "nu iti ajungeau doi?"


20+
Sofia (2ian2007) ,Andres(22mai2008)



Excluzand faptul ca am cei 7 ani de acasa si ca am terminat o facultate de filo de ce nu i-ai zis:" Ce te freaca grija, ii cresti tu !!!!!!!"

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 19+ de Tudor Sebastian si Mara Beatrix


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee

Magneziu iau si eu. No-spa si scobutil la greu zilele astea, sper ca totusi sa ma mai ierte si sa se inmoaie uterul.

Am mers la inviere si preotul la un moment dat a vrut un moment de liniste, s-au stins toate luminile, eii, momentul ala de liniste a tinut cateva minute, s-a apucat bbloiul meu de facut valuri, pe mine m-a busit rasul, ce sa mai, am indignat toate babele ninja evlavioase.

Alina 22+ cu
gargarita




Bulina 26+ cu poznas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee

Magneziu iau si eu. No-spa si scobutil la greu zilele astea, sper ca totusi sa ma mai ierte si sa se inmoaie uterul.

Am mers la inviere si preotul la un moment dat a vrut un moment de liniste, s-au stins toate luminile, eii, momentul ala de liniste a tinut cateva minute, s-a apucat bbloiul meu de facut valuri, pe mine m-a busit rasul, ce sa mai, am indignat toate babele ninja evlavioase.

Alina 22+ cu
gargarita



Asa e cu babutele-au si ele mai mult grija noastra!!!!!


eu sunt satula de no-spa, scobutil - off asa m-am saturat sa imi tresara inima la fiecare contractie-sincer abia astept sa ajung la final cu bb in brate!


Daca ati sti cat de mult m-am bucurat de sarcina cu vlad si ce mandra am fost de burtica mea-acum e altfel!

Zici ca sunt blocata intr-un singur punct-sa nu ma apuce contractiile si sa se intample ceva - daca ati sti ce traumatizan te sunt avortulile la aceasta varsta de sarcina!

Anca +21s ELENA-MARIA si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput