Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (67)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aelita

MAYA chiar acum intram sa iti spun ca o fi de browser ..cum ai rezolvat pana la urma?
si la mine au fost porbleme,ieri am cumparat alt laptop si s-.a rezolvat tot

20+
Sofia (2ian2007) ,Andres(22mai2008)



Acum folosesc Internet Explorer pentru a 'naviga'dar e foarte lenes. O sa incerc sa reinstalez FireFox.ul inca o data ptr a reintra in normal. Am facut/o dar se pare ca a ramas ceva de la vechiul deoarece la reinstaare tot asa aparea... FireFox.ul are viteza mult mai mare...
La tine ce probleme sunt? ... poate reusim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

Citat:
citat din mesajul lui maya71

Citat:
citat din mesajul lui aelita

MAYA chiar acum intram sa iti spun ca o fi de browser ..cum ai rezolvat pana la urma?
si la mine au fost porbleme,ieri am cumparat alt laptop si s-.a rezolvat tot




Acum folosesc Internet Explorer pentru a 'naviga'dar e foarte lenes. O sa incerc sa reinstalez FireFox.ul inca o data ptr a reintra in normal. Am facut/o dar se pare ca a ramas ceva de la vechiul deoarece la reinstaare tot asa aparea... FireFox.ul are viteza mult mai mare...
La tine ce probleme sunt? ... poate reusim

ucenic(aspirant) burtica
eu am avut probleme cu explorer,si trecusem la mozilla.pana la urma a murit laptopul si acum nu mai sunt probleme ca e mort,am cumparat altul ieri.sper sa nu mai puna mana copiii si pe asta..

20+
Sofia (2ian2007) ,Andres(22mai2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Buna fetelor,

va dati seama ca daca intru la ora asta e ceva cu mine!!M-am trezit acum 15 minute ca eram uda pe lenjerie si m-am speriat!!!nu e scurgere vagianala obisnuita,mai ales ca iau ovule seara si dureaza multe ore pana se elimina excesul din ovul pe absorbantele zilnice cu care si dorm.Ma scuzati ca intru in detalii din acestea dar voi fi si mai explicita:eu fixez tamponul pe chilot un pic mai sus decat normal pt ca mereu mi se prelinge scurgerea zilnica in sus,fiind mai vascoasa.Azi noapte la fel am facut.Acum m-am trezit uda pe chilot in partea de jos si nu doar pe chilot ci si eu eram uda.Destul cat sa ma ingrijorez!!!!!!!Poate fi lichid amniotic?????Este transparent,fara miros,deloc vascos ci total lichid....
Va rog un raspuns ca sunt disperata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Denisa-fericita cu 2 minuni in burtica
22+ Carla Maria siMatteo Cristian

http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Buna dimineata fetelor!
Carla mergi la medic pentru ca aici am specula pe marginea subiectului!!
Si trebuie sa fi calma!
Aelita multumesc o sa schimb!

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev215pr_.png
Doamne Ajuta-ne!!!
22+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

www.pregnology.com/pregnancy/08/04/2010" target="_blank">Bebelina noastra

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev215pr_.png
Doamne Ajuta-ne!!!
22+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

bebe gaga

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev215pr_.png
Doamne Ajuta-ne!!!
22+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

hmnmmm , acum ele se salveaza automat Aelita sau nu? Mersi frumos !

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev215pr_.png
Doamne Ajuta-ne!!!
22+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matusa77 spune:

Fugi repede la medic, sa -ti faca un control ginecologic numai asa isi poate da seama daca s-au rupt membranele,
multa sanatate te asteptam cu vesti bune

saptamana 24 Ducu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Neata!

Am schimbat si eu semnatura. Ce zboara timpul!

Carla, nu cred ca se poate spune nimic sigur fara o analiza/test. Membranele se pot fisura si reface. Sper ca esti bine acum.
Angharad, ce mai faceti? Incerci sa intarci pitigoiul?
Maya, Aelita, ma bucur ca ati rezolvat. Eu intru cu IE, cu Mozzila parca nu se vedeau datele personale afisate sub nick, poate variantele mai noi merg excelent, nu mai stiu.
Dragaica, esti la ingrasat ?

Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) si 22+ Iulia Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Neata-Paste fericit alaturi de cei dragi cu multa sanatate!


ati scris si zilele acestea nu v-ati incurcat-eu nu prea am avut timp sa bazaii pe aici dar promit ca voi recupera!


Am si eu o intrebare?

pana saptamana trecuta am luat utrogestan 4-6 pe zi intravaginal dimineata si la pranz si seara pe cale orala!


la recomandarea medicului am renuntat si pe langa vitamine OGESTAN mi-a spus sa iau Magne B6 si ma simt mult mai bine iar contractiile de care ma plangeam au cam incetat mai apare cate una asa cam la 5-6 zile/putin dureroase (asa s-a intamplat azi noapte) apar in special noaptea pe la 4 dimineata!

Voi ce stiti, pt ce se prescrie magne b6 - nu am apucat sa o intreb pe dr, eram la telefon!


Multumesc mult!




Anca +20s ELENA-MARIA si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput