Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (67)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Hristos a inviat!!!fie ca lumina Sfintei sarbatori sa va aduca in casa multa lumina,pace sufleteasca ,iubire si mii de bucurii
Bianca 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Ma las pagubasa, trebuie sa o scriu eu cu degetelele mele. Scuze, e foarte frumoasa melodia si vroiam sa o impartasesc cu voi. Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creatza11 spune:

Hristos a inviat!!!

Paste fericit tuturor burticutelor si viitoarei burticuti, Maya!
Sa fiti sanatoase, iar sfanta sarbatoare de azi sa va aduca linistea,lumina si pacea in suflet iar bebeii sa stea la caldurica in burtica pana la termen!!!



20+ cu un invingator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creatza11 spune:

ups.....uitasem sa schimb semnatura.....

21+ cu un invingator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

MAYA vezi ca ai un buton deasupra mesajului,de editat,si unul de sters ,ca sa modifici un mesaj si pe al doilea sa il stergi.

20+
Sofia (2ian2007) ,Andres(22mai2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Aelita... as vrea sa pot dar eu nu mai am niciun icon, nimic... Am vrut sa fac asta, am cautat alta metoda dar... nu am gasit. Nu stiu ce se intampla, am trimis la 'Probleme tehnice' de 2 saptamani cred si niciun raspuns...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Maya, ca sa poti edita sau modifica sau sterge un mesaj trebuie sa fii logata siatunci iti apar deasupra mesajelor simbolurile respective.

Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) si 21+ Iulia Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Otilia, sunt para logata si tot ce trebuie...altfel nu/mi permite sa scriu, dar nu stiu ce s/a intamplat pe 21 Martie si de atunci nu se mai vad emoticonurile si toate simbolurile care ar trebuii sa fie. Am trimis mess la 'probleme tehnice'... de atunci tot cer ajutor si niciun raspuns. Am trimis si la moderatori... nimic. E tare dificil... nu pot sa raspund la un anumit mesaj, nu pot sa sterg, nu pot sa va trimit pupiciiii....dar nici pe ale voastre nu le vad cand puneti...
Albinutza mea mai se vede la semnatura???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Otiliav

Maya, ca sa poti edita sau modifica sau sterge un mesaj trebuie sa fii logata siatunci iti apar deasupra mesajelor simbolurile respective.

Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) si 21+ Iulia Alexandra



E rezolvata treaba, uraaaa. Browser.ul era de vina, yupiii... am emoticoane si pot sa va trimit si . Vad si albinutza mea draga de la semnatura acuma... e mai bine acuma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

MAYA chiar acum intram sa iti spun ca o fi de browser ..cum ai rezolvat pana la urma?
si la mine au fost porbleme,ieri am cumparat alt laptop si s-.a rezolvat tot

20+
Sofia (2ian2007) ,Andres(22mai2008)

Mergi la inceput