Fulgusori Nov - Dec 2009 (54)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

ralu vreau si eu digi ca al meu e upc si platesc mult da posturi cam putine.
am digi la curte.

Mami de Bebe Stefan (15.11.09)
http://picasaweb.google.com/105038517007457819848

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui coquelicot

Maaai, stati asa, nu plecati, vin si ioo.
Tocmai vroiam sa ii ofer Lylyanei specialitatea casei in materie de clatite: Mariuca Pancake.
Avem, fara numar, da tre'sa astepti pana maine dimineata sa mai coaca cateva spre disperarea sclavei mame.

Trimit ca sa nu adoarma Lili.


mami de bebe MATEI (10.11.2009)


www.youtube.com/watch?v=0JhWurhYjt0" target="_blank">welcome

Raluca, mamica de Remus Andrei(8 nov '09)
Il asteptam pe D-nul sa vina cu
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

La clatite ma bag si euuuuu, moartea mea, eu vin cu inghetata si cu ciocolataaa. Am si niste pufuleti prin bucatarie dc imi amintesc bine

pozici botez 07.02.2010


poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

mda, si cam gata cu bancuta pe seara asta...Sabina e foarte obosita si face mofturele...trebuie sa o pun la nani urgent

va las...mi-a facut placere sa va fiu alaturi in seara asta

si pt toata lumea

somnic usor!

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot

Bai, daca se ridica vreo doua mai zdravene asa de pe banca, as avea si eu loc pe acolo. Da Lumi mai e pe acolo, ca nu o vad de alcoalele aburinde. vreau sa o intreb si eu cum e cu refluxul ala? Cum se tine copilul dupa ce papa, culcat sau ridicat....? Lumi zi si mie mai in amanunt cum procedati voi si ce medicamente luati. Stiam de Motiulium, dar cat si cum..?

Ramona ,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:


DOMINIC ANDREI
(26/10/2009) si a lui tati Stefi



ramona si noi avem reflux si am fost la o caruta de dr si i-am facut toate analizele. ideea e in felul urmator. noua ne-a zis pediatra sa o tinem la 45 grade zi si noapte, mese mai reduse cantitativ si dese si prafurie de motilium si losec (ne-a dat reteta cu niste prafulete care se preapra in farmacie cu lactoza sau glucoza, pe care mie mi le amesteca farmacista sa i le dau odata)

de scump Maria 13.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coquelicot spune:

Moooama ce m-as diversifica si io un pic...bate vantul in frigiderul meu: un borcan cu muraturi si un iaurt danone....

Ma duc intr-un colt sa indes papanasi si clatite ca nu-i frumos cu gura plina.

mami de bebe MATEI (10.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

RALU esti beton in seara asta....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Coque, Lili nu mi-a oferit-o pe Mariuca, poate nu-i coapta bine

Evy, iau 1 cu cioco , ca iau si de la Lidiuta una cu caise

RamoC, ai schimbat si lapticul cu unul AR?

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Citat:
citat din mesajul lui grigore_tina

ralu vreau si eu digi ca al meu e upc si platesc mult da posturi cam putine.
am digi la curte.

Mami de Bebe Stefan (15.11.09)
http://picasaweb.google.com/105038517007457819848


Tina, eu tocmai am renuntat la contractul cu UPC-ul din motivele de mai sus, putin si scump...

Fetelor, cred ca de maine tr sa suplimentam necesarul de bancute, tare animata atmosfera pe aici in ceas de noapte :)

pozici botez 07.02.2010


poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Aaaaaaaaaaaaaa, mai vroiam sa ii spun la Rgagapi (scuze daca nu asa se scrie, dar m-am matolit rau) ca si eu tind sa cred ca e posibil. La Chiara in gurita simt sus ceva zimtos, nu stiu cum se spune, e maraita, plange destul de mult, mananca prost, iar in momentul in care o dau cu gel sau ii pun un Viburcol se calmeaza. Am intrebat-o si pe celebra peditra (acu ca-mi amintesc raspunsul ei parca incepe sa devina antipatica) si a zis ca "pentru dinti nu exista o varsta, folositi gelurile". No. Monisu cred ca e in zona, o pup pe mess si o trimit pe bancuta. DJ Raluci Maine un VH 2 si de la tine, da? Noapte buna Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput