FIV 270

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns speranta2008 spune:


Buburuza- Dumnezeu sa ii apare si sa ii creasca mari, pana la 9 luni! Sa fie cu reusita!

In 2010 voi fii o mandra graviduta si o mamica fericita !...asa sa ma ajute Maica Domnului!

"Ceea ce este imposibil pentru om, este posibil pentru Dumnezeu" (Matei19:26)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Yarrina mama, cum sa nu ai curaj? Doar asteptam toate rezultatul cel bun!!! Asa ca, eu zic sa nu bagi in seama semnele si sa fii optimista pana la capat!!!

Speranta sar'na! Sa dea DD!!!Numai bine si tie!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

HRISTOS A INVIAT
Bun venit CEZAR,bebelin de CASTELANA.Sa fiti sanatosi.
BUBURUZA tin pumnii pentru un beta frumos.
YARINA cum sa-ti fie teama? Eu in locul tau as fi inceput deja cu testele pipi-cioase.Multa bafta,sa ne dai o veste buna vineri.

2010 va fi anul meu norocos
DOAMNE AJUTA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

fetelor acum v-am gasit ..scurt despre mine ..fac fiv la sibiu cu dr I si in acelasi timp donez si ovule mai am vreo 2 saptamani si terminam amandoua cu analizele ..norocul nostru este ca am un ovar care produce mai multe ovule si il mai am si pe cel normal..sper sa ma primiti si pe mine in cercul vostru poate ne ajutam reciproc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Buburuza, Daniela mi-e frica sa fac test sa nu fiu dezamagita. Parca mai usor as trece peste un test de urina. Deocamdata am simptome de CM...cosuri (mai multe decat de obicei), jena la burtica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fc_anca spune:

buburuza, felicitari! ma bucur tare mult ptr tine :)

Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Daniela saru' mana draguta.

Monaramona binei ai venit pe forum si multa bafta! Eu as vrea sa te intreb de unde stii tu cat vei produce astfel incat sa poti si dona? Eu nu vreau sub nici o forma sa mi-o iei in nume de rau deoarece intentia si gestul tau sunt minunate, dar eu am 3 fivuri la activ si nici o problema de sanatate si nu am produs foarte mult, as putea zice ca de-abia mi-au ajuns. Bineinteles, asta e doar experienta mea...Oricum eu ii doresc multa bafta si sa-ti iasa planul!!!Poate intri sa ne dai mai multe detalii.

Yarrina te inteleg pefect! Dar atata timp cat sansa exista, trebuie sa fii optimista! Cate fete au reusit cu sau fara simptome de sarcina sau urati? Oricum, puterea de a face minunile e la Cel de Sus...noi nu putem decat sa ne ingrijim cum putem mai bine, sa ne rugam si sa speram! Nu e usor draga mea...dar mai ai un picut de asteptat si sper sa ne dai vestea cea mare. Hai, curaj, ca pregatesc majoretele!!! pupic

Fc-anca iti multumesc draga! Tu cand afli rezultatul? Sa-mi spui sa pregatesc majoretele!


Fetelor, eu sunt ok...Puisorii sunt la mamica de 2 zile si sper sa le placa acolo! De data asta mi-am propus sa duc o viata destul de normala, in sensul ca nu vreau sa ma tot gandesc la semne, pentru ca doar rau imi fac...Incerc sa fiu cat mai relaxata si mai plina de speranta, tocmai pentru ca transferul a avut loc intr-o zi atat de speciala! fetelor dragutelor!!! Si numai bine!!!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

buburuzacand am fost la dr I mi-a facut un eco vaginal si mi-a spus ca am un ovar care produce cel mult 20 de foliculi(eu sper sa fie plini cu ovule ca imi face hiperstimulare)si il mai am si pe celalalt sanatos...mi-a dat sanse de 50-60 la suta ca deasemenea si celelalte femei caruia ii donez
i-a spus ca o donatoare mai buna nici nu putea sa gasesca...in plus am si un baiat acasa de aproape 13 ani..in speranta ca te-am putut ajuta ..cu mare drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Monaramona atunci nu pot decat sa-ti spun spor la treaba, adica la injectat, multa bafta si sa implinesti ambele vise! Doamna ajuta!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

multumesc si tie doamne ajuta

Mergi la inceput