FIV 270

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Citat:

La mine dupa cum puteti vedea am schimbat semnatura, pasarica sotului s-a transformat in cuc acum tre sa gasesc cu-i sa dau hainutele roz si sa-mi consolez sotul care deja si-a facut planuri pentru bebe 3.

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 20+ de Tudor Sebastian si inca deliberam


Drgaica draga mea, ce se mai schimba treburile...Wow, 2 baietei!!!Uite ca ti s-a implinit visul, ca daca imi aduc bine aminte, tu baietei iti doreai...Sa fie sanatosi puisorii mamei, doar asta e cel mai important!!!Acum, poate te mai gandesti si la o fetita, daca nu, o sa fii resfatata casei!!! Ma bucur tare mult pentru tine, sa stii!!! Si cand ma uit la semnatura ta, mi se pare ca timpul zboara...deja 20 de saptamani...iar eu de-abia fac fata unei saptamani...Tare grea mai e asteptrea asta...si parca oricat de mult iti doresti sa fii linistita si relaxata, o mai iei pe aratura...Ooof, sper sa fie bine....Pupic dulcic

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Citat:
citat din mesajul lui brunadria
eu, azi din 14 ovocite doar 4 embrioni rezultati..
maine decidem cand fac et..



Bruni draguta, sa de Domnul ca din cei 4 macar unu' sa fie lipicios si te-ai scos!!!!Iti doresc din inima sa reusesti de data asta, indiferent cand faci ET, numai sa iasa cu ochisori!!!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Luck imi pare rau pentru problema ta si mi-as dori sa te pot ajuta, dar din pacate nu cunosc! Sa-ti rezolvi problema cat mai repede si sa-ti fie bine!!!Bafta!!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

Citat:
citat din mesajul lui BuburuzaL

Citat:
citat din mesajul lui brunadria
eu, azi din 14 ovocite doar 4 embrioni rezultati..
maine decidem cand fac et..



Bruni draguta, sa de Domnul ca din cei 4 macar unu' sa fie lipicios si te-ai scos!!!!Iti doresc din inima sa reusesti de data asta, indiferent cand faci ET, numai sa iasa cu ochisori!!!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!



draga mea , d zeu ne va ajuta..va fi bine..
tu pe ce data faci testul?pe 16?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronici spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dragaica

Citat:
citat din mesajul lui brunadria

noutati si la fiv oase
ieri am facut punctia:14 ovocite!
maine vedem cati embrionasi avem



Felicitari, buna productia, sunt sigura ca o sa ai embrioni frumosi

La mine dupa cum puteti vedea am schimbat semnatura, pasarica sotului s-a transformat in cuc acum tre sa gasesc cu-i sa dau hainutele roz si sa-mi consolez sotul care deja si-a facut planuri pentru bebe 3.

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 20+ de Tudor Sebastian si inca deliberam








Sa fie sanatosi chiar daca sunt baieti...eu la aflrea vestii ca o sa am 2 baieti am cerut o vodca :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronici spune:

Citat:
citat din mesajul lui verga

Yarrina,Fc_ancasi scot si

Brunadria ia sa vezi ce bebeu iese din cei 4

legat de ceaiul de cretisoara pot bea de maine dupa punctie?

acum voi reusi....



Verga si eu am maine punctia ! Unde faci? Bafta multa !!! Sigur o sa reusesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronici spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Fr_anca tu cum te simti?



Yarrina si Fr_Anca aveti simptome? Eu la FIV-ul trecut din ziua 7 de la ET am avut greturi,pe atunci credeam ca sunt doar in creierul meu pt.ca-mi doream atat de mult dar s-a dovedit a fi adevarat!!! Si in ziua 11 trebuia sa fac Bhcg-ul dar in seara zilei a 10 cine cu zambetul pe buze? Eu!
Va tin pumnii si sunt cu tot sufletul alaturi de voi !PUP!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronici spune:

Citat:
citat din mesajul lui verga

Yarrina,Fc_ancasi scot si

Brunadria ia sa vezi ce bebeu iese din cei 4

legat de ceaiul de cretisoara pot bea de maine dupa punctie?

acum voi reusi....


Poate nu mai tin bine minte dar ceaiul se bea pana la confirmarea sarcinii? HELP! Ajutati-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fc_anca spune:

veronici, multa-multa bafta maine!
unde pui ca maine e si mare sarbatoare, izvorul tamaduirii :)

asa ca e de bine zic eu :):):)

ca si simptome ziceam mai devreme ca am o senzatie de jena, discomfort la ovare de ieri (ziua 12 de la ET), usor asemananatoare cu durerea de la ciclu, doar ca nu e durere, e doar un discomfort. greata doar seara. Ah, dar cel mai tare - transpiratia: transpir de rup! dar cum ii spuneam si yarrinei, e posibil sa fie si imaginatia mea cea care lucreaza.. :)



Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronici spune:

Eu aveam greturi la fiecare masa,luam un orbit si-mi trecea,de aia spuneam ca e doar in capul meu. In ziua 10 varsaturi,Z 11 rezultat Beta de 49, dupa inca 2 zile sangerari usoare,m-am speriat am plans mult,m-a linistit mama care a avut 4 sarcini si mi-a spus ca m-a insemnat sarcina,eu a doua zi dimineata eram la laborator,rezultat beta 260. Crescuse !!!! Varsaturi am avut pana in luna 4 cand am inceput sa am arsuri :). Vomitam la comanda, la ore fixe,la orice miros,etc. Tin pumnii pt.rezultat !

Mergi la inceput