FIV Europa(30)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bryny spune:

BuburuzaL bravo hai ca ai produs destul de bine si eu tot 10 oute am avut si la primu si la ultimul FIV...Mare zi de ET, sati ajute Dumnezeu, o sa fie super...iepurasu tia pregatit ceva surprize ai sa vezi

fetelor e normal sa te doara ovarele.pe mine parca ma arde un foc asa in partea dreapta continuu,Cind ar trebui sa mai repet BHCG?
stie cineva de ce nu mai gasesc FIV Europa pe pagina de la Asteptand un ingeras in viata noastra????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

buburuza, felicitari pt embrioni si bafta multa la ET maine!
Despre injectia cu Pregnyl dupa ET, nu stiu ce sa iti spun in afara de faptul ca eu nu am facut nimic de capul meu la FIV si nici nu sunt adepta automedicatiei intr-un domeniu asa sensibil cum este FIVul; daca medicul a considerat ca nu am nevoie de 'injectia de implantare', l-am ascultat.

bryny, si eu am uneori dureri de ovare, dar suportabile (in sensul ca n-a fost nevoie sa iau nici un No-spa pana acum). Probabil ca este normal sa existe durerile astea.
Nu stiu ce sa zic de beta, eu nu l-am repetat decat la 48 de ore dupa ET si deocamdata vad ca sunt linistita si nu simt nevoia sa il repet.


mutatia MTHFR C677T heterozigota + mutatia protrombinica (G20210A) heterozigota + mutatia PAI 4G/4G homozigota
insuficienta venoasa cronica bilaterala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adijo spune:

Elenada, mersi de informatii.
Buburuzal felicitari pt. embrioni! Sa stea macar unul 9 luni in burtica! iti tin pumnii!
Fetelor sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

Paste fericit tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

Paste Fericit dragele mele!
Dzeu sa ne ajute sa ne implinim visul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

HRISTOS A INVIAT!!
buburuza ,sunt cu gandul la tine ! sa ti ajute d zeu sa ti indeplinesti visul !! doamne ajuta..
te astept cu vesti bune..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

HRISTOS A INVIAT!!! dragele mele!
Fie ca lumina sperantei sa ne aduca implinire in suflete!!!

Eu am avut o zi minunata!Intr-adevar o zi speciala! De azi suntem cei mai bogati oameni!!!
Am transferat cei mai frumosi 2 embrionasi,de 7 celule fiecare, carora li s-a aplicat assisted hatching!. Ceilalti embrioni au fost intr-o stare mai proasta si nu au putut fi congelati. Deci, acestia sunt invingatorii nostri!!!! si 9 luni vor sta la mamica in burtica!!!


Bryny, Balanta, Adijo, Bruni va multumesc din suflet pentru sustinere, pentru vorbele voastre prietenoase!!!Conteaza enorm, si voi stiti cel mai bine asta!!!Sa va binecuvinteze Dumnezeu!!!

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Fie ca sfanta sarbatoare a invierii domnului sa va aduca cele 4 taine divine: incredere, lumina, iubire, speranta. Clipe de neuitat alaturi de cei dragi si numai realizari va doresc. Hristos a inviat!

Buburuza felicitari pt embrionasi. bafta multa sa vii cu un beta mare.



elena fericita de Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

adevarat a inviat!
elenada
sunt superbi piticii tai scumpi!
matei e un smecher, e un omultet mic , f dragut..
ana pare o printesa sensibila..superba..
sa va traiasca si sa fiti fericiti!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

Adevarat a inviat!
Bubu-Doamne ajuta!Stiu ca sunt multe fete care au reusit si fara sa introduca embryo carora li s-a facut assisted hatching,dar avand in vedere ca eu am facut si am reusit,banuiesc ca ajuta mult.
Fetelor va pup.

Mergi la inceput