Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (64)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Cris86,dar eu nu te-am felicitat pt perechee!!!!!!Acuma vad!!!!Bravos!!!!!!Esti deodata cu mine 21/22 sapt!!!!!!Cat ai avut hemoglobina ultima oara?Dureri,contractii ai?stai acasa,nu?

Denisa-fericita cu 2 minuni in burtica
21+ Carla MariaMatteo Cristian

http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Denisa, off...imi pare rau de experienta ta cu medicii romani...din acelasi motiv am ales si eu la prima sarcina sa merg in paralel la un medic din Romania si la altul din Ungaria... din fericire eu una n-am avut pb cu medicul roman, jos palaria...

ref. la scoica de masina...eu una vreau sa-mi cumpar de data asta o scoica cu isofix, musai...asta fixeaza bine scaunul in masina, adica doamne fereste la un impact, scoica paote sa se miste/zboare daca nu are isofixul...chiar daca e legata cu centura...

asa ca doar scoica cu isofix o sa iau, carucior cu landou (si scoica) am de la Hauck, de la Eric si sunt multumita de el...are vreo 12 kg, rezonabil...e si sport...se manevreaza usor...

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si 26+ cu Filip

ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grety_niku spune:

Buna burtici, buna mayaMi-a fost dor de palavrageli
Lipseste omul cateva zile si recupareaza o zi intreaga dar am terminat... 5capitole
sper sa mai imi aduc aminte cate ceva[gravilimegreen]
Puiut_mic condoleante, fii tare in special pentru bebe, nu-i face bine sa fii suparata.
Carla, ma bucur sa aud ca acum esti bine... si pe mine ma apuca groaza cand ma gandesc la mersul la doctor. bine ca ai posibilitatea sa te duci in alta tara. Noi fetele care nu avem cum putem doar sa ne rugam sa avem noroc (cam la asta se rezuma; nu contest ca sunt si doctori buni si dedicati dar ii gasesti greu)
Dragaica felicitari pentru cele 19 saptamani
Arissa, multa sanatate si bucurii in viata, sa fii iubita si sa te bucuri de copilasi!
CD, cum mai sunteti? Sper ca ati reusit sa dicutati cu calm.
Subiectul scurgeri... hmmm inainte sa raman insarcinata mi-a iesit candida, am amanat tratamentul si pana la urma nu l-am mai luat ca nu mergea in primul trimestru. sapt trecuta m-am dus sa fac iar secretia (ca mi se parea multa si ciudata) si rezultatele au iesit negative, nu tu candida, nimic. Asa ca cel mai bine dc aveti indoieli faceti ex la secretie ca nu e nici multi bani si scapi in cateva zile de griji.




18+ cu bebic rusinos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

hello hello

nu ma dati disapruta, is aci, doar ca am avut de lucru, plus ca am fost si la epilat..ca de, vine soarele si nu e frumos sa stam asa..plus ca e mai comod la cosmetica, iar epilatul cu ceara la mine a functionat perfect, ca s/a injumatatit podoaba de pe picioare.

elena, asa de greu si stresati ati fost cu 1 respectiv 2 copii...ca iacata/va la bb nr. 3..chiar vroiam sa te intreb dc a fost intamplare sau chiar ati intentionat sa vina?
la ce varsta ai pus copila in patul de sus?ma gandesc dc e ok pt Stefan pe la 4 ani, 4 ani jumate sa il pun sus.

Paula cu Mihai 25+ si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Cris86 cand mergi la 4d?cat au avut bebeii la ultima masuratoae si cand ai fost?scuze ca te stresez dar vroiam sa-i compar cu ai mei

Denisa-fericita cu 2 minuni in burtica
21+ Carla MariaMatteo Cristian

http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Oana, tu ziceai de leaganul ala 3 in 1 de la fisher price, nu?
Cumva l-ai vazut pe undeva si pe alta culoare decat albastru/bleu?


24 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Ceva care sa va inveseleasca ziua
http://www.youtube.com/watch?v=dZf2hUIuwRI&feature=player_embedded


Cris 24+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Enik... ma primesti si pe mine la tine in gradina? Sunt albinuta harnicuta si am grija de ea, promit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo1901 spune:

Citat:
citat din mesajul lui carla_2008

LA MULTI ANI ARRISA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paula,ce bine ti-a stat la cununia civila ca graviduta!!
Bumblebee,am vazut un piculet de burticuta!!
Florentina,o burticuta dulcica
Enik,ce burtica draguta,manechina esti ca Alinuta!
Ramo,ce dragut cum i-ai pus la bebe martisor

Denisa-fericita cu 2 minuni in burtica
21+ Carla MariaMatteo Cristian

http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP


daaa Denisa....multumesc mult, si mai ales ca ea l-a primit,



Ramona 21+ ....cu o scumpica de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

si ceva cu catei
http://www.youtube.com/watch?v=gNqJxuq3oJk

am ras cu lacrimi


Cris 24+ cu

Mergi la inceput